Skocz do zawartości

jaka instalacja do astry1.6 v8


Gość zuczek222

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zuczek222

chce założyć LPG myśle nad sekwencją prosze o rady

i moze ktoś zna dobrego gazownika w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Instalacja II generacji w zupełności wystarczy tylko warunkiem jest dobre założenie moja vectra 1.8 16v chodzi na instalacji II generacji parownik LOVATO sterownik STAG 2L PLUS i jestem bardzo zadowolony wiec 1.6 8V powinien chodzić bardzo dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zuczek222

a jaka sekwencja i jak można to ceny instalacji orjentacyjnie

 

[ Dodano: Sob Lut 14, 2009 23:58 ]

czym się różni instalacja 2 gen od 4

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a jaka sekwencja i jak można to ceny instalacji orjentacyjnie

 

[ Dodano: Sob Lut 14, 2009 23:58 ]

czym się różni instalacja 2 gen od 4

2 Gen to instalacja mieszalnikowa tak samo jak 1, tyle że w drugiej generacji jest już komputer, który reguluje na bieżąco skład mieszanki - spalanie gazu rośnie o ok 10% do 20% względem benzyny, auto trochę traci na mocy

 

4 gen - sekwencyjny wtrysk gazu działa podobnie jak benzyna, auto nie traci na mocy, a w niektórych przypadkach ma jej nawet więcej ???

 

Według mnie do 8v możesz wkładać II gen. Oczywiście zależy ile robisz kilometrów rocznie - bo jeżeli dużo to możesz zainwestować w sekwencję, natomiast jeżeli robisz mniej to moje zdanie jest takie, że się nie opłaca...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zuczek222

a czy jak mam wtrysk jednopunktowy to moge założyć sekwencje

 

[ Dodano: Sro Lut 18, 2009 10:56 ]

z tego co rozmawiałem z gazownikiem to do wtrysku jednopunktowego nie da się założyc sekwencji :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jezeli samochod ma chodzić bez problemów to tylko instalacja sekwencyjna nie jest to w tej chwili staszna rozbierznosc cenowa koszt dobrej instalacji do 4 cylindrowca okolo2100zł .Na dobrej instalacji nie bedziesz miał odczuwalnego spadku mocy ja osobiscie jestem zadowolony z sekw intalacji i goraco polecam :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moja instalacja II sprawuje się bardzo dobrze posiadam Vectrę B 1.8 16V nie miałem żadnych problemów wcześniej użytkowałem renault 19 1.7 na jedno punktowym wtrysku również z instalacją II gen wprawdzie dużo gorszej niż mam w vectrze ale spisywała się bardzo dobrze przejechałem na niej 220tys oczywiście robiłem przeglądy i stosowne wymiany. Na instalacji w vectrze około 25tys i nie miałem żadnych przejść typu strzały zawieszanie na obrotach czy paląca się kontrolka Check Engine. Podstawą jest prawidłowe założenie bo do obu moich aut zakładał mi ten sam człowiek który już 18lat zajmuje się instalacjami LPG i robi to naprawdę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności