Skocz do zawartości

problem z pompą vacum!!!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam wszystkich, mój problem zaczął się po wizycie u fachowca , otóż po podłączeniu do komputera usłyszałem ze jeden z zaworów egr jest uszkodzony, wiec zakupiłem owy zawór pojechałem ponownie na warsztat, i co słyszę;)? uszkodzona pompa vacum ??? no i zaczyna się gehenna: kupiłem jedną vacum , na allegro podłączyłem i co? check zapala się nadal , zakupuję wiec kolejną vacum no i znów ten sam problem:( może coś źle robię bo nie wydaje mi się żeby obie pompy były wadliwe w tym i moja trzecia , proszę o pomoc;Nadmienię że podczas jazdy na każdej z tych trzech pomp objawy są takie same. Czyli nie raz gaśnie check i wtedy Vectra idzie jak burza. Plis pomóżcie

 

Poprawiłem "regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA KAŻDEJ Z TYCH TRZECH POMP OBJAWY SĄ TAKIE SAME CZYLI: NIE RAZ ,GAŚNIE CHECK I WTEDY VECTRA IDZIE JAK BURZA :)PLIS POMOZCIE!

wojmabe, nie musisz prosić ..Wpisujesz sobie w wyszukiwarce opcja "" szukaj"" np.. Czyszczenie zaworu EGR. lub elektrozawory ,P0400 - i masz tematy, które już dawno są opisane . Pompę też opisałem jak się mierzy ,czym ,a nie kupuje się badziewia z allegro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

NA KAŻDEJ Z TYCH TRZECH POMP OBJAWY SĄ TAKIE SAME CZYLI: NIE RAZ ,GAŚNIE CHECK I WTEDY VECTRA IDZIE JAK BURZA :)PLIS POMOZCIE!

wojmabe, nie musisz prosić ..Wpisujesz sobie w wyszukiwarce opcja "" szukaj"" np.. Czyszczenie zaworu EGR. lub elektrozawory ,P0400 - i masz tematy, które już dawno są opisane . Pompę też opisałem jak się mierzy ,czym ,a nie kupuje się badziewia z allegro.

 

 

 

Dzięki nie pomogłeś mi zbytnio ale dzięki:) nie wiem czy wiesz ale nowa pompa to koszt 800zł wiec allegro w tej sytuacji to jedyne rozsądne wyjście,chyba ze... ktoś cierpi na nadmiar kasy,już sam nie wiem co robić w tej sytuacji pozostaje mi tylko uzbroić sie w cierpliwość iczekać na kolejną pompę , być mkoze trafie na dobrą:/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki nie pomogłeś mi zbytnio ale dzięki:) nie wiem czy wiesz ale nowa pompa to koszt 800zł

Kol.wojmabe, Zle mnie zrozumiałeś , twój problem juz dawno jest opisany . Ja Ci poddaje tematy abyś o nich poczytał a Ty swoje . Nie będziemy zakładać nowego tematu indywidualnie na temat recyrkulacji , bo jest ich dziesiątki...Ja nie namawiam Cie do kupna nowej pompki tylko do prawidłowego sprawdzenia jej,przed kupnem lub twojej. Do tego służy wacumetr za 30żł i zrobi to dzieciak . Mierzenie [diagnostyka] 5min. i juz wiesz czy masz dobra czy złą .oczyszczeniu EGR tez jest temat o przewodach jak sa nieszczelne również . elektrozawory jak się sprawdza też są. . To sa wakuometry do wyboru . Można wybrać jaki kto chce . Tańszy dokupić kawałek przewodu i mierzyć sam sobie.. A nie przypuszczać czy jest zwalona czy nie . Bo założysz nową i będzie to samo http://moto.allegro.pl/search.php?string=wakuometr&category=0&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0&country=1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

a kasowałeś błędy po wymianie pompy jeśli tego nie zrobiłeś błąd może wyskakiwać

 

no tak kasowałem, i nic :D a nie wiesz moze czy wymiana zacisku mogła spowodowac tę awarie ?? zacisk jest od starszej vectry!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności