Skocz do zawartości

Komputer pokładowy - brak w wersji elegance


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mam zafirę z 04 roku wersja elegance ma ona esp klime skórę tempomat a nie ma komputera pokładowego. Nie przejmowałem się tym ale ostatnio przeczytałem że każda wersja elegance miała go w standardzie. O co chodzi? Auto z niemiec.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie jest prawdą, że każdy Elegance w Zafirze A miał komputer, tak jak i nie miał tempomatu (na manetce, bo większość Diesli go obsługuje).

Całkiem niedawno kupowałem właśnie Zafirę A i oglądałem sporo (około 15-20) egzemplarzy w wydaniach Standard, Elegance, Sport, Selektion, Njoy i zestaw wyposażenia był naprawdę różny.

 

Z tego co zauważyłęm Elegance w standardzie ma halogeny i skórzaną kierownicę , ale na tym się kończył ten standard, bo nawet chyba nie jest gwarantowana elektryka przód+tył (ale tego nie pamiętam). No i chyba każda ma klimę i elektrycznie sterowane lusterka, chyba że to Selektion i klient sobie jej nie życzył.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

Witam. Mam Zafirę Sport ale nie OPC. Jest dość bogato wyposażona ale nie ma BC (komputera pokładowego). W związku z tyn mam pytanie. Czy po wymianie wyświetlacza i manetki od wycieraczek muszę jeszcze coś zrobić np. jechać do ASO i wgrać jakiegoś soft'a ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witaj z tego co czytałem to najlepiej jechać do ser. Opla i powiedzieć że chce się kompa i niech sprawdzą czy się w ogóle da.

 

 

Tez o tym myślę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia jeszcze wszysytkich czujnikow

z czegos musi przeciez brac sygnaly zeby mogl cos wyswietlac

jak ma to tylko pokazywac jaka jest temperatura na zewnatrz to...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witaj z tego co czytałem to najlepiej jechać do ser. Opla i powiedzieć że chce się kompa i niech sprawdzą czy się w ogóle da.

Byłem u nich dzisiaj i jestem umówiony w poniedziałek także dam znać jak poszło :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No i po wizycie. Gość powiedział mi, że jeżeli jest poprowadzona instalacja ze sterownika (dodatkowe 3 kabelki) do wyświetlacza to kwestia wymiany i przeprogramowania MId'a i wymiany manetki wycieraczek, a jeżeli takowej instalacji nie ma to dłuższa bajka i chyba nie warta zachodu (to moje zdanie). Dlatego wymontuje dzisiaj wyświetlacz i podjadę jeszcze raz do tego gościa z ASO i on ma sprawdzić czy te dodatkowe 3 kabelki są. Jak okaże się, że są to kupuję na Allegro MID'a i manetkę i zabieram się do montarzu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności