Skocz do zawartości

wzrastajace obroty silnika


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam forumowiczow.mam problem tego typu.otoz w ostatnich dniach moja omcia szaleje.Objawem tego jest wzrost obrotow silnika na biegu jalowym,nie wiem co moze byc tego powodem dlatego zwracam sie z wielka prosba do Was.nie wiem co mam robic,wymienilem termostat,bo myslalem ze to niedogrzanie,ale pojezdzilem kilka godzin i to samo.teraz przymierzam sie do wymiany swiec i kabli WN.Nadmienie ze moja Omcia jest z roku 1995 i ma zaistalowana instalacje gazowa.bardzo prosze o pomoc i dziekuje z gory.Pozdrawiam.

 

Onufry :beer:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności