Skocz do zawartości

Warsztaty w W-wie i okolicach


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

polecam wszystkim warsztat Energy Gaz Polska w Warszawie - specjalizujący się w instalacjach gazowych oraz mechanice pojazdowej. Indywidualne podejście do klienta, konkurencyjne ceny! Założyli mi kompletną instalacje gazowa BRC IV generacji i jak dotąd sprawuję się znakomicie. Sam warsztat znajduje się na ulicy Ostrobramskiej 38a naprzeciwko BMW AUTO FUS, łatwo do nich trafić:) tutaj macie link do stronki: www.egp.pl , wstawiają nawet zdjęcia z przebiegu montażu instalacji u swoich klientów a nawet krótkie filmy:) ciekawa sprawa, można sobie zobaczyć jak to wygląda w danym samochodzie:)

 

pozdrawiam

 

Ja ich nie polecam. Porysowali i wylamali mi zaczepy montujac wskaznik poziomu gazu, wymontowali i zatrzymali sobie dolot nie mowiac o tym - musialem sie wracac po niego, bo pozniej zauwazylem jego brak. Ciagle mam problemy z szarpaniem i gasnieciem. Jedyne co robia to podlaczaja do komputera co w sumie nic nie daje. Niezbyt mili w obsludze. Wlasciciel moze i sie zna na robocie, ale ekipe sobie dobral kiepska. Widzialem montaze kolegow z forum i maja o wiele lepiej wykonane instalacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel31

Polecam VIP Auto w Konstancinie (http://www.opelwarszawa.pl/) Ostatnio robili mi przegląd klimy (kompletny), ale robię u nich też inne auta (subaru i smart) i są ok. Ceny jak na ASO mają rozsądne (chyba najtańsze na rynku warszawskim).

 

Jedyne co im nie wyszło to coś nie tak było z wyważeniem kół po zmianie na lato bo trochę biły, ale wróciłem następnego dnia i poprawili bez dyskusji. Kierownik tylko zerknął czy pogięta felga, a że nie było śladu zaliczenia dziury to zaakceptował poprawkę bez problemu.

 

A z ciekawostek to pierwszy raz widziałem na żywo Vipera :) właśnie u nich bo robią też amerykańskie auta :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Brooklyn

Padły mi koła zmiennych faz rozrządu. Mechanik, u którego stoi raczej nie ma ochoty tego robić. Uczciwie mówi, że woli się nie brać za to.

Dlatego pytam, gdzie radzicie pojechać z tym problemem w Warszawie i okolicy? Niestety zauważyłem, że nie każdy mechanik wie o co chodzi z tymi fazami.

Pojechać do ASO (pytałem koszt ok 2300)? Czy znacie może jakiegoś magika, który to zrobi taniej, może lepiej? Polećcie coś. W sumie miejsce tzn. dzielnica nie ma znaczenia, podjadę wszędzie w Warszawie i nawet okolicach.

Wielkie dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w drugim temacie o całej awarii, że odpowiadają Ci okolice Legionowa, więc zadzwoń i zapytaj orientacyjnie :

 

Mechanik w Jabłonnie 601 981 988

Mechanik Legionowo 692 423 958

 

Mam jeszcze jednego speca, ale w miejscowości za Legionowem już bliżej Nowego Dworu Maz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brooklyn

Robił ktoś coś może w AUTO-REMAR na Ochocie? Znają się, zadowoleni byliście z nich? Ceny to mają nie małe trzeba przyznać.

 

Dzięki za info bad.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ktoś może polecić jakiś warsztat, który dobrze i w miarę tanio naprawi sterownik pompy w astrze z Y17DT? Najlepiej okolice pragi płd, z uwagi na to że auto nawet nie odpala i niezbyt mam ochotę holować je przez pół warszawy. Chodzi mi o całą naprawę - łącznie z wymontowaniem go z auta i zamontowaniem z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności