Skocz do zawartości

Warsztaty w W-wie i okolicach


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

witam,

polecam warsztat -montaz lpg .Warszawa - Wola - ul.Szarych Szeregów 5 b

załozyłem u nich gaz do astry G i jestem bardzo zadowolony

a ceny o kilka stówek nizsze niz u innych

do astry f też u nich zakładałem i zero problemów .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Robił ktoś coś może w AUTO-REMAR na Ochocie? Znają się, zadowoleni byliście z nich? Ceny to mają nie małe trzeba przyznać.

 

Kolega z pracy serwisował u nich swoje 2 kolejne ople i bardzo poleca jako uczciwą i solidną firmę. Zdarzyło się np., że zwrócili mu sami kasę, którą przez pomyłkę pobrali, sam by się nie zorientował :)

Ale faktycznie, ceny mają konkretne - np. wymiana rozrządu kosztuje u nich dokładnie tyle, co w ASO w Markach.

 

Edit: znacie jakieś opinie na temat serwisu blacharskiego Opla przy Uprawnej na Wilanowie? To oddział Autopolu z Mangalii.

Edytowane przez Marcowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam czy może mi ktos polecić mechanika od automatycznych skrzyń biegów? Mam problem z migająca kontrolką od trybu sportowego corsie b 1.4 96r. Najcześciej zdazało sie to zimą. Samochód niby działał ale jechał jak w zwolnonym tempie a kiedy sie rozgrzał po wylaczeniu i ponownym wlaczeniu dzialal normalnie. Niestety niedawno dodatkowo zauwazylam wycieki chyba oleju, skrzynia zaczela wariowac np na swiatlach jakby rzucalo samochodem a pewnego dnia nnie chcial ruszyc juz z pod domu. Dodatkowo nie moge wyciagnac bagnetu oleju od skrzyni mozliwe zeby sie zaklinowal? Co z tym robić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Również polecam Autoparts. Lepszą infrastrukturę ma warsztat na Jagiellońskiej. Ceny przystępne, niższe niż u wielu "domorosłych magików" pracujących w przydomowych garażach. Nie mówiąc już o fakturze z wyszczególnieniem usługi, roboczogodzin, materiałów itp. (choć oczywiście bez marek części, ale z tym jest problem wszędzie i trzeba mocno się dopytywać). Warsztat na Kostsia również godny polecenia, choć ma mniejsze możliwości.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM warsztatu xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

nie umieszczamy negatywnych opinii, usunąłem/rafaln1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

ja moge polecic Auto Serwis na Prymasa Tysiaclecia 40 (na tylach zachodniego).

Robia wszystkie marki ale specjalizuja sie w oplach. Srednia polka cenowa ale jakosc uslug na bardzo wysokim poziomie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bm-serwis.pl/ - ktoś zna, był, słyszał? Blisko mam i zastanawiam sie czy ewentualnie pomogliby mi przy Rekordzie.

Naprawiałam w BM Serwis moją Insignie z którą nie mogli sobie poradzić mechanicy w ASO. Powiem szczerze, Że jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do klienta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja chciałem polecić nowo otwarty warsztat na woli. Chłopaki z Aso prywatnie otworzyli niedawno i dobrze sobie radzą. Mają niskie ceny i dobre terminy. Warsztat jest przy ul.Worcella. Nazywa sie profex team.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności