Skocz do zawartości

demontarz kratki nawiewu na drugi rząd siedzeń


Gość rzadki

Rekomendowane odpowiedzi

rozbierał ktoś z Was kratkę wylotu powietrza na 2 rząd siedzeń? bo posypały mi się te skrzydełka w środku (pkt A na zdj) i nie wiem jak się dostać do nich :lol: odkręciłem śruby (pkt B na zdj) ale nic nie pomogło - domyślam się że są jakieś zatrzaski. pomóżcie :roll:

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zeusmobil
rzadki, z tego co pamietam to kratki są na wcisk ,delikatnie pomóż sobie śrubokrętem :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka, dużo mi to nie pomaga, podejrzewam że są zatrzaski, próbuje śrubokrętem, to tu, to tam ale jest dość ciasno i nigdzie nie mogę wyczuć tych zatrzasków. jakiekolwiek urządzenie na zatrzaski przeważnie posiada je blisko rogów i tak intuicyjnie szukam, ale no jest ciasno :wesoly: jakby ktoś wiedział to niech da cynk, szkoda mi połamać tej kratki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja kiedyś chciałem sie dobrać do tej kratki bo dzieciak mi kopnął i jest krzywa.

Wyczytałem w TIS 2000 że trzeba zdemontować cały tunel i dobrać sie do niej od środka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzadki, może jest to podobnie zrobione jak w Corsie,przekręć kratkę w dół lub w górę,tam są takie jakby ścieżki prowadzące na bolec i podważ z jednej i drugiej strony śrubokrętem,spokojnie nie tak łatwo je połamać,i powinny wyskoczyć.

sorki za ręczną robotę,ale namalowałem, jak mniej więcej wygląda to z boku

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Potwierdzam ,żeby się tam dostać trzeba zdjąć cały tunel. Mi też posypała się tam dźwignia zamykania/otwierania nawiewu i tylko tak da się to rozebrać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności