Skocz do zawartości

Demontaż zegarów i panela climatronica


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam!

 

Pogrzebałem w szukaczce, ale nie udało mi się znaleźć porad, jak rozebrać zegary i panel climatronica.

 

Jak w opisie, wyświetlacz komputera w desce rozdzielczej nie działa i nie jest podświetlony. Natomiast w panelu climatronica w środkowej konsoli niektóre z przycisków (okrągły do regulacji temperatury i prostokątny niżej z napisem "eco") nie są podświetlone.

 

Mam prośbę o poradę dotyczącą demontażu tych elementów (może jest jakiś tutorial z fotkami?) i ewentualną próbę diagnozy dot. wyświetlacza.

 

Z góry dzięki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość Anonymous

Przesłałęm Ci link na PW. Panel atomatycznej kilimy ściąga się troszkę inaczej. Nie pamiętam dokładnie, bo robiłem to już dawno, ale po wyjęciu popielniczki i odkręceniu wszystkich śrub mocujących ........ i tu nie pamiętam co tam jeszcze było....... w każdym razie panel jest na zatrzaskach. Musisz tylko odkręcić te wszystkie śruby które są za popielniczką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Odkręca się popielniczkę,

- wyjmuje radio (i kieszeń),

- w otwór radia włożyć rękę i sięgnąć za metalową dźwignią - mało widoczny pręt w kształcie l_____l ,

- dźwignię w dół i panel się odchyla

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

- Odkręca się popielniczkę,

- wyjmuje radio (i kieszeń),

- w otwór radia włożyć rękę i sięgnąć za metalową dźwignią - mało widoczny pręt w kształcie l_____l ,

- dźwignię w dół i panel się odchyla

Nie za , tylko przed metalową dżwignią - ja wyrwałem ten pręt (steruje klapami) i miałem problem :hyhy: . Zatrzask jest ok. 10cm od czoła panelu , za przyciskiem awaryjek . Najlepiej palcem pociągnąć z jednej , potem z drugiej strony i też się otworzy -ciasne dojście.

Co prawda data sugeruje , że to jest nieaktualne , ale może jeszcze się komuś przyda .

Gdzieś widziałem cały zabieg z fotkami , ja mam tylko zdjęcia samego zatrzasku.

Całość jest na los omegas bestiales w poradach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt/wajchę ryglującą można śmiało złapać za środek i pociągnąć w dół - puści na obydwóch ryglach i wtenczas panel wysuwamy do przodu.

Fotek na chwilę obecną nie zrobię, bo nie mam obecnie tego modelu

ale jakby coś będę miał o takowych pamięć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności