Skocz do zawartości

Aktywowanie kluczyków


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

Mam pytanie apropo kluczyków do Signum. W zimę prowadziłem auto z Niemiec i szczerze mówiąc nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzać kluczyki. Okazało się że pasuje tylko jeden kluczyk. Pozostałe z tego co się dowiedziałem są podobno nie zakodowane

(nie mam kodów car pass) Czy jakiś magik może to zrobić domowym sposobem?

I najważniejsze czy zawsze tak jest że tylko jeden kluczyk jest zakodowany?:wesoly:???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.piszemy bez capslocka

2.jesli to sa klucze od tego auta to powinny byc juz zakodowane wszystkie

jedyne co mogly sie rozprogramowac

 

a to zrobisz sam

wkladajac kluczyk do stacyjki i odpalajac auto

albo przekrecajac na zaplon i wciskajac zamkniecie i otwarcie

 

jak to nie pomoze to wizyta u kogos obeznanego z TECHem

albo w ASO

 

cody carpass dostaniesz w ASO za jakies 150 zeta :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mam taki sam problem, posiadam dwa kluczyki z czego tylko jeden jest aktywny i tylko nim mogę uruchomić auto, natomiast gdy wkładam drugi wyświetla sie na desce tam gdzie jest obrotomierz znaczek zamkniętej kłódki i auta, i auto nie reaguje. Próbowałem ten sposób jaki jest podany i niestety nie dało rady go aktywować, albo złe robiłem albo nie wiem. Wciskałem osobno zamknięcie a następnie otwarcie. Posiadam auto alarm firmy META i również posiadam kody. Co mam zrobić w takim wypadku. Proszę o pomoc.

Edytowane przez zbyszek670
usunąłem zbędne cytaty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oba kluczyki masz oryginalne czy jeden z nich był dorobiony ?

oba kluczyki są oryginalne, jeden jest w ciągłym użytkowaniu a drugi chyba nie był na kluczykach widnieje taka sama liczba czyli na tym aktywnym pisze na metalowej części symbol 105 i na drugim nie aktywnym piszą taka sama liczba znamionowa. Posiadam też instrukcje montażu alarmu META-System i w nim pisze jak dodać kolejny pilot, ale informują aby powierzyć to autoryzowanemu serwisowi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zmień baterię w kluczyku nieużywanym ewentualnie możesz zamienić baterie z działającym kluczykiem.

bateria w nieużywanym kluczyku została wymieniona na nową bo świeci się dioda gdy tylko się naciśnie obojętnie zamknięcie, otwarcie albo bagażnik. Jest jakiś inny sposób aby to obejść czy pozostaje ASO? I ile to może kosztować aby serwis w oplu mi to zaprogramował. Orientuje się ktoś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do ASO i zapytaj

moga miec rozne ceny na ta usluge

 

spec poza ASO tez moze to zrobic

dowiedziałem się, że w moim mieście jest pan z poza ASO i może to zrobić za 150 pln około. Jutro sprawdzę. Więc wątek w mojej sprawie uważam za zamknięty i dziękuje za wszelką pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności