Skocz do zawartości

Przewod hamulcowy pęknięty


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam pękła mi metalowa rurka doprowadzająca płyn hamulcowy do bebna. czym to mozna zalepic , zakleić aby nie wymieniać całego przewodu i czy jakis gumowy weżyk moze zalatwic sprawa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym to mozna zalepic , zakleić aby nie wymieniać całego przewodu i czy jakis gumowy weżyk moze zalatwic sprawa?

Xav, czy Ty chcesz żyć czy się zabić ;)

Przewodów hamulcowych się nie zaślepia,

nie sztukuje, nie spawa tylko się wymienia na nowe ;););)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtek_K

Życzę szczęścia. Takie uszczelnienie nie potrzyma długo. A nierównomierne hamowanie kół lub jego brak na jednym z nich jet BARDZO niebezpieczny ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pękła mi metalowa rurka doprowadzająca płyn hamulcowy do bebna

... do wymiany ;););) i to najlepiej wszystkie, bo zaraz strzeli następny przewód hamulcowy( a nie rurka coś tam , coś tam...)... Pozdro... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rogerek01

chłopie mi sieknąl przewod kiedys przed skrzyzowaniem i do tego czerwone sie swiecilo i przez nie dzieki opatrznosci przejechalem bo akurat nic nie jechalo z obu stron. Uwierz kolego nie ma nic gorszego jak nie moc sie zatrzymac,pol biedy jak nie mozna ruszyc ale zatrzymywac sie trzeba i nie pisz herezji ze chcesz latac, cisnienie plynu jest spore i szybko takie "łatanie" moze nie przetrwac jednego hamowania nie mowieac jakbys musial mocniej depnąć :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

rogerek01 - podpisuje się pod Twoją wypowiedzią .

 

Ciśnienia w układzie hamulcowym w " stresie " i tak wysadzą wszystkie chałupnicze klejenia.

 

 

wymianka na nówki nieśmigane i tyle

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana po kolei przewodów a na przodzie sprawdź wężyki czy nie sparciały żebyś i przodu nie zgubił.

 

zbędne usunąłem/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności