Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam znowu ???

Mam małe pytanko Ostatnio coś tylnia wycieraczka buntuje sie :cry: nie wiem dlaczego chodzi o to że włączam ją i po chwili dłuższej dopiero odpala http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/kwasny.gif poruszam trochę przy wycieraczce (taka kulka od której wychodzi) no i jakoś działa ale potem znowu nie zawsze:/ coż to może byc i jak do tego mam sie dobrac ;p będe bardzo wdzięczny :?: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyciągnij mechanizm, rozmontuj, wyczyść, przesmaruj i poskładaj z powrotem powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyciągnij mechanizm, rozmontuj, wyczyść, przesmaruj i poskładaj z powrotem powinno pomóc.

heh tyle to sam wiem :cry: ale nie wiem jak wyciagnąc gdzie pociagnąc gdzie podwarzyc itp http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaczynasz od sciagniecia całej wycieraczki : sciągasz zaślepkę, odkręcasz nakrętkę (o ile dobrze pamiętam 13), ściągasz wycieraczke ze stożka, odkręcasz nakrętkę (chyba 22).

Otwierasz klape od bagażnika i ściągasz plastik który maskuje mechanizm zamka i wycieraczki. Mechanizm wycieraczki jest przykręcony na 2 śruby do klapy ( chyba 10). Dalej chyba sobie z tym poradzisz...

Sprawdz czy kable które zasilają silniczek wycieraczki się nie odłączyły (są podłączonedo tych bolców z lewej strony klapy). Możliwe że masa Ci się odłączyła i dlatego raz działa raz nie - też tak miałem, podłączyłem i było ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi