Skocz do zawartości

wielki problem z odpaleniem


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam mam Kadeta 1.6 E w benzynie 91r. Moj problem to odpalenie. Gdy wkładam kluczyk i przekrecam kontroli na chwile sie zapalaja ale baardzo slabo tak jakby akumulator byl rozladowany, przekrecam by odpalic a tu bledna jeszcze bardziej i nie zapalaja sie juz w ogole. Ogolnie nie chodzi mi nawet centralny zamek co mnie dziwi bo do czasu chodzil. A i jeszcze wczesniej zanim byl dobry mialem w nim radio i troszke glosniki 4 omowe takie kolumny czy mogly one cos zrobic z elektryka ?

 

[ Dodano: Wto Mar 24, 2009 15:40 ]

a zapomnialem dodac ze silnik nie kreci tylko takie dziwny "szum" za 1 przekreceniem a pozniej milczy.

 

nie piszemy dużymi literami poprawiłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Może rozrusznik "siedzi" ??

W sumie inni tez mi tak mowili. Ale ja nawet nie mam pojecia gdzie on sie znajduje jestem poczatkujacy takze prosze o wyrozumialosc i cena ile moze kosztowac uzywany rozrusznik o ile to jest jego wina. dodam jeszcze ze na popych odpala od razu. ale byl problem np z dmuchawa na odpalonym jak przekrecalem na wyzszy poziom nawiewu to radio mi sie wylaczalo co to moze byc? http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/kwasny.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55
wypior, coś ci doradzę pożycz od kogoś akumulator i wtedy sprawdź bo jeśli to on to masz problem z głowy a jak nie to wtedy trzeba szukać przyczyny w rozruszniku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naładuj najpierw akumulator. Jak to nie pomoże i objawy które podałeś nie ustapią jedź do mechanika niech on ci sprawdzi co i jak. Jeśli jesteś początkujący i nie masz zielonego pojęcia o tym to lepiej sie sam za to nie bierz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55
pampej, nie przeczytałeś chyba dokładnie i mieszasz mu w głowie co da że naładuje swój akumulator a jak będzie walnięty bo przecież na to wygląda że tak jest to co?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co da że naładuje swój akumulator

Jeśli akumulator będzie słaby to na pych i tak odpali a rozrusznikiem nie bedzie miał siły zakręcić.

dodam jeszcze ze na popych odpala od razu

Ostatnio miałem w swoim podobne objawy i tylko niepotrzebnie wyciągałem rozrusznik. Wystarczyło naładować akumulator i było po problemie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na innych akumulatorach sprawdzalem wkladalem 3. jeden starszy na ktorym mi keidys dotychacz odpalal i tez nic nie dalo lecz gdy wkoncu myslalem ze to akumulator pozyczylem od kolegi akumulator 100 ah wiec na takim to powinien bez problemu odpalic ale byl za duzy i nie miescil mi sie i podlaczylem go do przez kabel rozruchowy i tez nie odpalil. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności