Skocz do zawartości

skrzynia "szustka"


Gość Anonymous

Omega 2.2 diesel Kombi, jaką skrzynia wybrałbyś?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Omega 2.2 diesel Kombi, jak? skrzynia wybra?by??

    • automat
    • manual
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam Kolegów!

Postanowiłem dołączyć do grona szcześliwych posiadaczy Omegi. Konkretnie interesują mnie modele z silnikiem 2.2 (kombi) od 99r, lub 00r w góre. Zastanawiam sie tylko czy dostane model ze skrzynią sześciobiegową, ale czy takie są? Czy może ktoś mi poradzić jakie oznaczenia mają takie modele? z góry dziekuje

patryk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzękuje Kolego.

Wiec tylko starsze modele zaopatrzone w 6 biegów, bardzo szkoda. Strasznie się nakręciłem na tą szustke :oops: może inny model wypatrze, jakaś Vectra może :oops:

Pozdrawiam

patryk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszek 398

mocny diesel + jazda miejska=automat, jak dla mnie innej opcji nie ma.

No chyba, że lubisz machać lewarkiem jak szalony jak chcesz pojechać dynamicznie od skrzyżowania do skrzyżowania :evil: dopiero od 3biegu da się dieslem jakoś jechać :evil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

dzieki koledzy za podpowiedzi.

mieszkam na wsi wiec czesta zmiana biegów to tylko żadkość kiedy jade do miasta;)

zastanawiam sie czy zacząć nowy wątek ( a niechciałbym zaśmiecać forum) czy rozszezyc wątek pytaniem; pod jakim kątem obejżec Omege przed zakupem, mam na mysli najczęściej spotykane usterki, wady i inne nie ciekawe przypadki co występują w tym aucie.

dziekuje z góry za pomoc

:)

pozdrawiam p.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

interesuje mnie omega kombi, najchetniej z tempomatem i automatyczną klimą,napewno 2001r lub wyżej, silnik diesel 2.0 albo 2.2, 2,5 czytałem ze "lubi wypić" ale poczekam na opinie właścicieli. Poprzednio miałem Vectre CD 2000r, 1.6 16v, sedan - sliczne dobre auto żadnych klopotów, auto bajka. Niestety pewna pani postanowiła nie używać hamulca i zatrzymała sie w mojej kabinie na tylnej kanapie :) naszczescie nikomu nic sie nie stało a auto... wrak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Dzieki, poczytałem;)

Jedno małe pytanie , gdzie znajde oznaczenie wersji (CD, CDX...) auta jesli nie ma na bocznych listwach?

I jeszcze jedno ???

Czy jest gdzieś wyjaśnione co dokładnie oznaczją i jak wyposażone auta opatrzone takimi skrótami?

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności