Skocz do zawartości

Wyświetlacz astra G!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wyświetlaczem. Nie wyswietla wszystkich danych. regeneracja tasmy nic nie dała. Z tyłu ma on kostkę jak widac na zdjęciu(mój to ten z symbolem AC). Chciałam zakupić inny ale wszystkie jakie spotkałam maja inna kostkę. I tu jest teraz

pytanie czy da radę zrobic przejściowke z modelu na ktorym jest symbol AC na ten model z symbolem AL. I czy ewentualnie będzie to działało. astra 98r 2.0 diesel sprowadzana z austrii. Za wszystkie porady z góry dziekuję. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tak bardzo nie jestem zaawansowana mój wyswietla rds temperature godzine i ile mozna jeszcze przejechać na baku. ewentualnie prosze o wskazówki jak mam rozpoznać co to za wyswietlacz

 

chyba juz znalazłam najprawdopodobniej mam MID-a(zegarek, data/radio, termometr, trip i check - komputer pokładowy jesli za komputer pokładowy mozna uznac wskazania ile mozna jeszcze przejechać na danym baku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bednarowska, czyli musisz szukac MID-A,ale na tym to już sie nie znam,bo nie mialem z tym do czynienia :mrgreen:

Jedynie mogę zaproponować lekturę:http://forum.opel24.com/search.php?mode=results

:o

Niech ktoś pomoże kolezance!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Twój ma tylko tą szeroką wtyczkę i ona jest od komputera, a to co znalazłaś na allegro to jest jakiś TID i on ma tylko taką mniejszą wtyczkę i nie obsługuje komputera

nie wiem jak to wygląda w twoim aucie ja np. mam dwie wtyczki i od kompa i tą małą a Ty widocznie masz to scalone w jedno.

ja opisałem swoją sytuację z F 93r.

 

A co dokładnie dzieje się z Twoim MID-em??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz szukać niestety tak jak poprzednicy napisali MIDa no i najlepiej wyjętego z takiej astry jak Twoja tzn ten samo silnik bo inaczej będziesz i tak musiała jechać do ASO i zpłacić przeprogramowanie nowego komputera pokładowego pod Twój silnik :mrgreen: a to chyba kosztuje 200zł :o bo niestety ten to nie jest taki sobie wyświetlacz tylko wyświetlacz z wbudowanym komputerem pokładowym

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo niestety ten to nie jest taki sobie wyświetlacz tylko wyświetlacz z wbudowanym komputerem pokładowym

 

To jest tylko wyswietlacz (nie ma w sobie wbudowanego komputera) a jego nie sobosc polega na tym ze wyswietla wiksza ilosc informacji miedzy innymi z komputera pokladowego

 

Bednarowska Jezeli nie wyswietla ci poszczegolnych linijek tekstu to poszukaj na necie osob ktore naprawiaja wyswietlacze jeste tego dosc sporo cena ok 50pln

Uzywany w pelni sprawny MID jest trudno dostepny (Astry nie nalezaly do modeli ktore chetnie wyposazano w ten wyswietlacz) Od czasu do czasu pojawia sie na allegro (czesciej na ebay u zagranicznych sprzedawcow) mozna juz nie kiedy wyrwac za 100pln

No i wersja najmniej optymistyczna czyli nowka z ASO koszt ponad 1000pln

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

david a ten wyświetlacz nie działa na takiej zasadzie jak mid w astrze f? bo tam wyświetlacz i komp pokładowy to jedno jedynie check control jest chyba osobno

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to banalne stwierdzenie, a może to zarówka podświetlająca nie świeci, a może styki trzeba przeczyści spirytusem ( nie perfumani ) lub jakimś kontaktem ( przeparat do czyszczenie styków ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności