Skocz do zawartości

Opel Combo Zawieszenie


Gość DeX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czym różni się zawieszenie w COMBO wersja dostawcza a wersja osbowa? Czy w dostawczej jest bardziej wytrzymałe, czy zastosowano te same materiały?

 

Pytam, gdyż poszukuję właśnie takiego opla w wersji dostawczej, ale trafiła mi się w bardzo dobrym stanie wersja osobowa z 2004 roku w dieselku. Obawiaj się jednak wytrzymałości podłogi i zawieszenia, gdyż od czasu do czasu mam zamiar przewieźć trochę jednak cięższych rzeczy powiedzmy tak do 100 -150 kg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes YES YES. Kupiłem Comboska blaszaka z 2006 roku 1.7 CDTI. Po zakupie tankowanie do pełna i trasa powrotna 250 km. Silnik rewelacja. Na 5 biegu od 80 zbiera się tak że 160 w moment ;).

 

Muszę tylko wymienić z tyłu amorki i będzie gites :wesoly: Nie spodziewałem się że CDTI jest tak dynamiczne i elastyczne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Yes YES YES. Kupiłem Comboska blaszaka z 2006 roku 1.7 CDTI. Po zakupie tankowanie do pełna i trasa powrotna 250 km. Silnik rewelacja. Na 5 biegu od 80 zbiera się tak że 160 w moment :lol:.

 

Muszę tylko wymienić z tyłu amorki i będzie gites :lol: Nie spodziewałem się że CDTI jest tak dynamiczne i elastyczne.

 

 

no kolego niedziw się jak tam masz ten "nowszy" silnik to masz 100osiołów, jest czym deptać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...
Gość klozet9

zobaczymy czy bedzie się tak cieszył za 1,5 roku ... moj znajomy po 2 latach jak kupił 3 letniego opla musiał go sprzedać bo zaczeło leciec dosłownie wszystko.... odziwo jeszcze blachara jakoś sie trzymala

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy czy bedzie się tak cieszył za 1,5 roku ... moj znajomy po 2 latach jak kupił 3 letniego opla musiał go sprzedać bo zaczeło leciec dosłownie wszystko.... odziwo jeszcze blachara jakoś sie trzymala

:)

 

Aleś Kolego temat odgrzebał :)

Minęły już dwa lata i jestem bardzo zadowolony z Comboska. Jak narazie tylko leję paliwo, wymieniam filtry i cieszę się jazdą :).

 

Zakup przy przebiegu 116 000 km, obecnie na blacie 154 000, regularna wymiana oleju co 10 000 + filtr oraz filtr paliwa zawsze na wiosnę. Jeżeli chodzi o przeboje to zaraz po zakupie lasnął napinacz paska wieloklinowego i to w zasadzie wszystko, co musiałem przez ten okres naprawiać. Przy okazji wymieniłem rozrząd i ostatniej zimy jedną świecę żarową. Narazie nie myślę nawet o sprzedaży :)

 

Planuję zakup drugiego auta - prywatnego. Rozglądam się za Astrą H kombi z takim samym silnikiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności