Skocz do zawartości

Czarna lista CB


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

staly,

kolego tu jest polska co innego sie pisze co innego sie robi.

tak mam unidena i znajomi mają oni innym polecają i ja też,bo to dobry sprzęt.może się nadziałes na unidena ze złą anteną ja mam presidenta alaska chyba 35 cm,dobrze mnie słychać co sprzawdzam,a w ładną pogodę to do 8 km zbieram.nie twierdzę że jest super,najlepszy bo pewnie sa inne lepsze.jak będziesz na trasie to zapytaj sie jakiegos szumofona co ma za sprzęt z anteną a sam sie przekonasz że unideny to dobry sprzęt.

acha,te szumy co niby są w unidenach to są nie słyszalne,są znikomo krótkie.sprawdzane na kilku sprzętach.tak że to i tak nie ma to wpływu na jakość rozmów.

a ta lista hmm,tak jak juz pisałem to jest polska............

uniden to jest prawie to smo co president tylko że tańszy ,ale ta polemika już była na forum..

telewizory LCD Sony-matryca ta sama co w innych markach- a droższe sony bo to sony ,przykładów jest wiele,że to co droższe nie znaczy lepsze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i unindeny sa zakazane ale sa nie legalne

jedz do sklpu z CB i spytaj sie czy maja unindeny a jak nie ma to spytaj sie kiedy bedzie mial/ lub czy sporwadzi to jak wieco gdzie i jak to powie ci to co cale forum ze nie legalne

 

na te radyjka nie ma homologacji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę, przecieżwiem jak jest. Ale tak szczerze wkurza mnie jak ktośnadaje na ubocie i zasmieca sąsiednie kanały bo ma radio w "5" lub za przysłowiowe piwo jakiś wujek romek mu radio przestraja na oko i później są smieci na fali. Nie mówię o ludziach którzy kupując takie radio wiedzą że trzeba je przestroić i robią się to tak jak należy. Jak sięto zrobi profesjonalnie to to jest zwykły president ale o 2 zeta tańszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sadze bo gdyby tak bylo jak inni pisza to mozna powiedziec ze nie produkowano by ich na eksport do polski moze to co napisalem jest bez sensu ale

zobaczcie na allegro jak macie fimy president itp to tez jest uninden.... to ta zakladka/dzial jest chyba do sprzedazy tej marki a nie do nie legalnych transakcji?

 

staly a moze poprostu sie cenia? kazdy za robote bierze wiecej/mniej

a ceny sa chyba odpowiednie za dobry sprzet

 

powiem mialem presidenta jonny II na antenie cos 1m megnes za 120 zl z gieldy i naprawde brdzo pieknie to mi wszystko dzialalo a to bylo 1czy2 lata temu a wiec zaplacilem za ten sprzet okolo 600 700 zl ale warto teraz tez sie przymierzam do kupna cb ale dalej zastanaiwm sie nad tym samym sprzetem lub wlasnie unindenem bo jak wiadom radyjka sa dobre i kazdy to potwierdzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego to nie wiem jak 2 lata temu ale ciut więcej President to była firma porządna, a teraz wszystko leci maszynowo i jest powlekane, do tego w chinach. Nie dość że ktoś kupuje presidenta niby z bajerami to jeszcze musi odsyłać radio do Częstochowy na poprawę ASC bo rwie. To nie dawne "twarde" filipińskie presidenty co miały prawdziwe przyciski itp. Teraz to wszystko elektronicze, zawodne jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze masz racje i nie chce sie klócic

no ale w koncu jony 2 to nie az taki stary model a jednak naprewda nie zawodzil no nie wiem a jak mozesz to podaj jakies firmy i moze jakies opinie

 

Poprawiłam ort/Tajga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem radio wypróbuj Lafayette Zeus. Na pierwszy rzut oka radio wydało mi się śmieszne i nie zwracałem na nie uwagi. Później miałem okazję parę razy się z nim przejechać i radio okazało się super. Radio ma ASQ które działa dobrze, lepiej niż w presidencie harrym lub johnym bo tylko z tymi miałem okazje jeździć. Jedyna wada to taka że radio nie ma Rfa ale jeśli używa się anteny o dł. ok 1m to to żaden problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tez slyszalem o Lafayette Zeus no nie wiem zobacze jak narazie to musze fundusze ogarnac i z listy postawic co najwazniejsze

Ja akurat zeusa nie polecam. Klasyczny szumofon moim zdaniem. Dość dobrze za to spisije się Alan 48. W prywatnym aucie mam Cobrę 19 plus ma ze dwadziescia lat i uważam że jest to najlepsze radio robione strymi metodami a nie hurtem jak wszystkie szumofony w chinach. Wadą jest brak kwitów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności