Skocz do zawartości

Mechanik Wrocław


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proszę o polecenie dobrego mechanika który zająłby się moją tigra.

 

Do tej pory jeździłem do serwisu "Wiater" ale chciałbym podjechać do kogoś innego.

 

Dużo czytałem na forum o serwisie "Opel Przemkowska ". Nie zdzierają kasy i dobrze wszystko zrobią?

 

Potrzebuje mechanika który dokładnie przyglądnie się mojemu silnikowi i będzie w stanie zająć się remontem całej jednostki.

poprawiłem "regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

ja korzystam z firmy : Elektromechanika i mechanika pojazdowa Zdźisław Gawłowicz ul: Rychtalska 4 znaja sie na kazdym modelu opla , sa b. solidni i nie zedra z czlowieka przyslowiowej skory

poprawiłem "regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

niewiem czy tak niezdzieraja,diagnostyka komputerowa na rychtalskiej 180zl a na przemkowskiej 90zl,to fakycznie nie zdzieraja.pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli szukacie dobrego warsztatu we Wrocławiu to polecam Auto Serwis M.Krakowiak

Zajmują się tam głównie autami Opla oraz koncernu VW . Mają rzeczowe podejście do tematu, zawsze jeśli klient chce lub nawet sam się nie zapyta. Dowie się co i dlaczego ma zostać naprawione.

 

Dojazd: Od Centrum Handlowego KORONA trzeba jechać w kierunku Centrum Miasta (Mosty Warszawskie)

100m przed skrzyżowaniem(ze światłami) z ulicą Czajkowskiego, mieszcza się po prawej stronie

Adres_ ul. Bolesława Krzywoustego 6 - 12

Telefon 513-333-334

 

poprawiłem"regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam,

Ja w Vectrze B robiłem rozrząd na Chełmońskiego. Jadąc Chelmońskiego nie jedziemy w pierszy zakret w lewo tylko taka ubita droga prosto. Zreszta jest tam oznakowanie. Zaplacilem z czesciami 700zl. Mogło by byc troszke taniej ale... puki co przejechalem prawie 40 tyś i wnet trzeba bedzie znowu tam pojechać :wink:

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A ja polecam wymieniony wcześniej zakład na Przemkowskiej :wink: najpierw naprawiałem tam tigrę - miałem okazję kilka razy do nich jechać i byłem bardzo zadowolony - całkiem niedrogo naprawiali rzeczy po innych mechanikach, do tego potrafili poświęcić kilkanaście minut, żeby powiedzieć co jest nie tak i odpowiedzieć spokojnie na pytania, który o samochodach wie niewiele. Teraz zmieniłem samochód - mam Opla Signum i również już u nich byłem - można się umówić telefonicznie, naprawy robią w terminie i faktycznie niedrogo. Co prawda mam nadzieję, że nie będę musiał ich odwiedzać, bo samochód mnie nie zawiedzie, ale jakby coś się stało, to na pewno będzie to pierwsze miejsce gdzie pojadę :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności