Skocz do zawartości

gdzie zalozyc LPG w Bydgoszczy ?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jest ktoś z Bydgoszczy

 

Polecacie jakiś konkretny warsztat do założenia instalacji gazowej ?

może jakiś szczególnie odradzacie?

 

btw.

Astra F kombi 97' 1.6 X16XEL

jaki gaz założyć ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

dolaczam sie do pytania :wesoly:

 

Slyszalem ze na glinkach jest jakis gazwonik ktorego chwala sobie ludzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.

Trzy lata temu zakładałem instalacje gazową właśnie na Glinkach, i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej gazowałem Kadetta w innym zakładzie, i po przyjeździe do domu poprawiałem niedociągnięcia. Na Glinkach założyli instalację solidnie i estetycznie. Wieczorem zapodam jakieś namiary na ten warsztat (nie mam ich przy sobie).

Kolega pyta

Astra F kombi 97' 1.6 X16XEL

jaki gaz założyć ?

Zdecydowanie system wtrysku sekwencyjnego. Do tego typu silnika moim zdaniem nie nadaje sie nic innego, a kombinowanie z układem jednopunktowym to lipa, niska kultura jazdy i często spora kaska wydana na usuwanie szkód - np. wymiany przepływomierza powietrza. Osobiście mam SEQUENT 24 BRC i jestem z niego bardzo zadowolony, ale wydaje mi sie , że nie producent jest tu istotny, tylko sam system wtrysku sekwencyjnego (do Twojego silnika oczywiście).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wlasnie dzwonilem na glinki.

 

Koszt instalacji do mojego silnika to 1550 zł ( astra g 99' 1.6 8V jedno punkt )

 

Podaje strone: http://www.instalgaz.bydgoszcz.pl/

 

TEL: 052 361 17 54

 

Okazauje sie moj kuzyn zakladal tam kilkakrotnie gaz i mowi ze sa godni polecenia.

 

Ja chyba zdecyduje sie na nich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dzieki wielkie, slyszalem tez dobre opinie o jakims gazowniku a fordonskiej hm

popytam jeszcze o tego na glinkach

 

chyba sie zdecyduje :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Zakładałem na Glinkach w Bydgoszczy instalację BRC.

Mechanicy są dobrzy.Mam już drugiego Opelka w którym ci sami ludzie zakładali LPG i wszystko śmiga oki.Niestety nie pamiętam jaki to numer na tych Glinkach.

Niemniej gorąco polecam.Zrobiłem na mojej instalacji już ponad 100k km i tylko wymieniam filtry.

 

Poprawiłem"regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 6 miesięcy temu...

zakładałem na ul brzozogłowego w Bydgoszczy pan Darek 501636705 BRC 2500zl płaciłem

 

najtańszy nie jest ale przy regulacji czy wymianie filtra nie bierze hajsu jak inni (za wymianę filtra BRC 50zl tyle co kosztuje sam filtr najtaniej na allegro w sklepie 70zl) i od razu mapuje i ustawia po każdej wymianie

zakład niepozorny (zwykły murowany garaż )

 

 

a oto efekty

 

http://forum.opel24.com/topic/58519-opel-astra-3-i-lpg/page-2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Trochę uaktualnię

Jeśli chodzi o LPG to w CB jest średnio,ale zakładałem w kilku autach LPG i mogę polecić

http://www.fordon.auto.pl/

i jeszcze chłopaka z Toruńskiej koło kina adria, za kinem sokładnie trzeba od szczytu wjechać w bramę i tam jest mechanik, LPG i tłumiki (też zresztą najlepsze w CB) chłopaki z Fordońskiej 2 tam się przenieśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności