Skocz do zawartości

tabliczka znamionowa


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na wstępie pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Noszę się z zamiarem kupna Astry H,mam takie pytanie.Czy brak metalowej tabliczki znamionowej na przednim pasie zdjęciu oznacza ,że był wymieniany? Powinna posiadać tabliczkę czy też nie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja mam i na pasie i na słupku,a VIN oczywiście pod stopami pasażera

gdzie wyprodukowali twoją?

Witam

Po numerze VIN to Ellesmere Port

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

zibi czyli Ty też masz puste miejsce na przednim pasie?

normalnie chyba powinna się tam znajdować tabliczka z kodami wyposażenia itd.

bo u mnie jak u autora wątku, jest tabliczka na słupku ale na pasie przednim brak (puste miejsce) i nie wygląda na to by kiedykolwiek tam była. lakier kolorem pasuje idealnie do całej reszty i jest nawet mała zadra pod którą widać że pas raczej nie zmieniał koloru - no ale wierzę że to o niczym nie świadczy. głównie chodzi mi o to by potwierdzić że brak tabliczki na pasie przednim nie oznacza że był wymieniany ???

 

edit:

na VKP znalazłam info:

Od modelu '98 zaprzestano montowania tabliczek znamionowych z przodu i zastąpiono ja tabliczką naklejaną na prawym słupku.

więc jeśli to prawda to ufff :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi czyli Ty też masz puste miejsce na przednim pasie?

nie,mam tabliczkę,ale co jest na niej dokładnie teraz ci nie podam

wejdż na oto moto i w kazdym ogłoszeniu na pasie jest tabliczka,ale jak wyżej pisałem dotyczy klimy i innych bajerów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

rozumiem - już wcześniej domyśliłam się, że masz tam inną tabliczkę (tą z kodami wyposażenia).

oczywiście sprawdzałam wcześniej jak to wygląda w ogłoszeniach. otwarłam cztery z rocznika 99 i dwie miały zupełnie puste miejsce jak u mnie. to oczywiście niczego nie rozstrzyga ale zakładam, że może nie być tam żadnej tabliczki :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

rozumiem - już wcześniej domyśliłam się, że masz tam inną tabliczkę (tą z kodami wyposażenia).

oczywiście sprawdzałam wcześniej jak to wygląda w ogłoszeniach. otwarłam cztery z rocznika 99 i dwie miały zupełnie puste miejsce jak u mnie. to oczywiście niczego nie rozstrzyga ale zakładam, że może nie być tam żadnej tabliczki :wink:

ja nie mam tabliczki znamionowej na pasie przednim tylko na słupku od strony pasażera a napasie przednim mam tylko jakieś naklejki. Ale jak kupowałem astrę to byłem na sprawdzeniu w ASO i specjalnie patrzyłem na salonowe nowe astry g i wszystkie miały tak samo jak moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności