Skocz do zawartości

Opel Meriva kopci


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A więc tak upatrzyłaem sobie opla merive 1.7 tdi 2004r 101 koników i 100 000 przejechane wszystko jest w nim dobrze nie szarpie nie gaśnie tylko jak gazuje to pojawia się czarny dym (no jest tego trochę ) ale po dłuższym gazowaniu na ziemi jest czarna jak ze smoły plama co to za usterka i ile by kosztowała naprawa bo zależy mi na tym aucie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja upatrzyłbym sobie coś innego i te 100000, też podejrzane.

Czteroletnie auto nie powinno pluć ropą.

Przebieg jest orginalny ma książeczkę serwisową

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Piotrek1989, a wiesz czy ta książka aby na pewno jest oryginalna? Podrabianie ich to częsty przypadek :wink:

 

Oj no zawsze jest jakieś ryzyko jakie auto bym nie kupił a na nowiutkie auto mnie nie stać ale skoro ma orginalny lakier i orginalne szyby to raczej nie jest powypatkowe co u mnie jest na 1 miejscu .No ,ale wracajac do tematu co mozna poradzić na tą usterke czy może te auta tak mają?? Zeby nie było auto jest z Belgi .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

czarny to jeszcze pół biedy. za dużo ropki dostaje. turbina sprawna? ciągnie od 1500 obrotów?

 

gdzie tankujesz? jeśli kupiłeś używane polecam przeczyścić cały układ wtryskowy środkiem "liqui moly diesel spulung". bo to wygląda na to że masz syf na wtryskach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jeszcze go nie kupiłem ale turbiny są sprawne tak ciagnie jeszcze nie wiem gdzie bede tankować tak jest używany i dzięki za odp. troche się przestraszyłem że to wina wtrysków i kto wie czego jeszcze bo nie chce się ciągnąć w jakies kosmiczne naprawy i koszta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

powiem tak. jak sprzedawałem to auto to było w ASO na przeglądzie. pan powiedział że z tymi autami się nic nie dzieje. po prostu lej ropę V-power albo Lotos Dynamic i weź go przegoń na wysokich obrotach. pamiętaj żeby nie lać jakiejś taniej ropy bo będziesz miał przykre konsekwencje. tylko znane, markowe stacje. ja jak swoją przegoniłem przed sprzedażą to i cicha się zrobiła i jakaś taka mocniejsza. dymka nawet nie puściła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Uffff...Kamień z serca już się boje bo kilka lat temu kupiłem busa mercedesa mb i terz sie zaczynało od czarnego dymku facio mówił wymienic tylko wtryskiwacze no a potem sie okazało że auto było po dachwaniu i że silnik uszkodzony i w takie niesamowite kłopoty sie wpakowałem

 

[ Dodano: Pon Cze 01, 2009 22:35 ]

Ale to była moja wina no cóz jestem naiwny i co poradzić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam wszystkich. Podłączę sie do tego tematu, moje pytanie będzie w połowie związane z nim. Z mojej Mery wydobywa sie dymek po odpaleniu ale biały i tylko przez minutę może półtorej jak samochód postoi przez noc. Co może być tego przyczyną ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności