Skocz do zawartości

Nadają się te ledy do jazdy dziennej...?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

http://allegro.pl/item639911240_swiatla_halogeny_listwy_dzienne_led_12v.html

Czy takie ledy spełniają warunki i są zgodne z prawem drogowym... 8) Można na nich pomykać w dzionek... :wink:

 

 

 

I co powiecie na taki komplecik... :roll: Czy cena jest właściwa/odpowiednia, czy gdzieś można kupić taniej... :)

 

Przód... --->>>

http://moto.allegro.pl/item649110225_lampy_reflektory_opel_astra_f_angel_eyes_95_07r.html

 

 

Tył...--->>>

http://moto.allegro.pl/item647326523_lampy_tuningowe_clear_opel_astra_f_r_3drzwi.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te LEDy co podales niestety nie maja etestu i ich uzywanie na drodze jest zabronione

i przypierwszej lepszej kontroli mozesz stracici dowod

 

chcesz cos dobrego to te

http://cgi.ebay.de/NEU-TAGFAHRLEUCHTEN-16-LEDs-11cm-OPEL-ZAFIRA_W0QQitemZ290315235944QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item439822f268&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A50

 

i tylko te

na inynch aukcjach ma tez podobne ledowe ale tylko te jedne maja homologacja

 

jak bys chcial to moge ci je przywiez - wal na PW

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A co powiesz na te lampy... 8)

 

EDIT czy te LEDy można by było używać wraz z oryginalnymi światłami mijania... :wink: Nie jako do jazdy dziennej, tylko jako dodatek do świateł właściwych... Jak sądzicie... :roll: Jest jakiś przepis ograniczający ilość świateł koloru białego, które nie oślepiają etc... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś przepis ograniczający ilość świateł koloru białego,

... jest ...

... z przodu można mieć max 2 pary lamp - np. zespolone światła(lampy) i halogeny pmgła ... następne są niezgodne z przepisami ...

... jeśli TIR ma na kabinie 6 lub 8 dodatkowych świateł dalekosiężnych to przy pierwszej lepszej kontroli powinien je natychmiast zdemontować ... ???:?:

 

polecam ...http://www.motofakty.pl/artykul/mgielka_po_oczach.html

oraz ... http://www.auto-swiat.pl/poradniki,artykuly,Montaz-dodatkowych-lamp,Zakladamy-dodatkowe-oswietlenie,20227.html

 

Pozdro ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale można mieć dodatkowo 2 światła dalekosiężne i 2 do jazdy dziennej nie licząc 2 przeciwmgielnych, łącznie można zrobić choinkę z 6 lamp + 2 fabryczne reflektory...

I wszystko zgodnie z prawem... Aż za dużo moim skromnym zdaniem... Jak stanieją LEDowe do dziennej posiadające atest, to wtedy je zamontuję. Choć fajnie byłoby już teraz kupić angel eyes z ringami i do jazdy dziennej LEDy aby efekt ringów uwydatnić... Mmmm, już się widzę w mojej popierdółce ze światłami za 500zyli - 1/7 wartości auta hahahaha, masakra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się widzę w mojej popierdółce ze światłami za 500zyli - 1/7 wartości auta hahahaha, masakra.

... to już ciężko - częściej będą Cię widzieć inni :?: ... Ty jedynie w jakimś wielkim zwierciadle ??? ....

za dużo moim skromnym zdaniem

...w/g mnie też ...

 

Pozdro.... :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale tak to jest

za ten zanczek E trzeba zaplacic

bez sa tansze - ale tez ryzyko wieksze

a jakci raz zabiora dowod to za badanie zaplacisz tyle ze pokrylbys roznica miedzy tymi bez znaczka a ze znaczkiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Święte słowa... Jak kogoś okradnę to kupię angel eyes i ledy do dziennej ze znaczkiem E ???

 

BTW ale przyznacie, że ślicznie wygląda autko na oczkach anioła jako pozycja oraz na ledach do dziennej... Tylko czy to się opłaca... No w sumie inni jeżdżą do burdelu tracąc miesięcznie więcej niż te lampy są warte, zatem jeszcze raz przemyślę czy mnie stać na taką świetlną fanaberię... W sumie w razie kryzysu w budżecie zawsze będzie można odsprzedać lampki i zamontować oryginał :?:

Jak to mawia mój znajomy, z każdej sytuacji są przynajmniej dwa wyjścia...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada fajnie

i nikt ci nie kaze kupowac i montowac wszystkiego od razu

zawsze mozan etapami - tak jak ja to robilem

jakisz czas kompeltowalem wszystko na jeden projekt

a jak juz bylo to potem tylko montaz

a potem zbieranie kasy i elementow na kolajne zmiany

 

nie od razu krakow zbudowano

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nom..., masz rację..., ale..., no właśnie... Zawsze jest to ale... :wink:

Jestem niestety niecierpliwy i porywczy i chciałbym miec wszystko od ręki zrobione... Kasę co prawda mam na te angel eyes z ringami i LEDy do dziennej, ale jest mi po prostu szkoda siana. Bo wyjdzie ok 700zł na sam przód :):evil::evil:

Na ten czas pomysł światełek dziennych odstawiam do późniejszych rozważań, a teraz zakupiłem TAKIE OTO ledy aby umieścić je w zderzaku. Myślę sobie, że nie będzie to wiejsko wyglądało, a będzie to swoistego rodzaju substytut LEDów do dziennej... 20 złociszy, a jaki efekt... No mam nadzieję, że będzie niezły, ale wszystko się okaże jak już je podłączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności