Skocz do zawartości

Dalco,First opinie, porady (niski budzet) - do Viki B 98r


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Chcialbym zasiegnąć porady co do radioodtwarzaczy DALCO czy tez FIRST itp

Wiem ze nie jest to firma z wyzszej polki ale chcialbym zmienic mojego Car 300 na cos w czym mozna posluchac CDiMp3....i nie mam zamiaru przeznaczac na to wiecej jak 250zł

 

Czy mozecie wyrazic swoją opinie na temat Dalco np:

model FD38:

fotka panelu

lub

z firmy FIRST taki cudak:

fotka

 

...w tej cenie nic markowego nie dostane :) wiec musze wybierac z "firm krzak" ... ale moze sie to sprawdzi i bedzie dzialalo dobrze - i o to chcialbym Was zapytac..

 

Moze ewentualnie macie inne typy i propozycje >> mile widziane!

 

W przyszlosci chcialbym podlaczyc sterowanie z kierownicy i wiem ze bedzie mi potrzebny jakis splot :twisted: kabli co kosztuje okolo 200zł .. ale to pozniej.

 

Czekam na Wasze SUGESTIE i PORADY.

 

Pozdrawiam

Heparo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja bym na Twoim miejscu kolego trzymał sie z dala od firm "krzaków" FIRSTA przerabiałem osobiście w polonezie u ojca jakieś 3 miesiace temu, tragedia z dźwiękiem to po pierwsze, po drugie brak praktycznie anti-shocka, mimo tego że na pudełku ogromny napis głosił "60sec shock buffer" fakt że płyty cd-r i rw czyta ale nie dał bym sie w życiu namówić na taką inwestycje. Pomyśl nad tym że radio jest centralnym punktem muzyki w aucie(i nie chodzi tu wcale o audiofilie), przy kiepskim odtwarzaczu możesz pchać głośniki za grube pieniądze a i tak dalej będzie to grało bardzo kiepsko niestety. Lepiej jest dołożyć pare groszy do radyjka a później przyciąć koszta głosników, lepiej na tym wyjdziesz. A wracając jeszcze to Twoich typów, to piszesz że chcesz sterowanie z kierownicy, powiem Ci tylko jedno :lol: Z tych radyjek zapomnij o czymś takim. No ale Twój wybór kolego :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o radyjkach z wejściem na pendrive`a lub z możliwością odtwarzania kart SD/MMC. Problem z anti-shock`iem znika, a i bardziej ekonomiczne i wydajne wydaje się używanie karty (SD 1 GB to około 50 PLN) lub pena.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel od roku jeździ z takim radiem:

http://www.allegro.pl/item185038786_radoiodtwarzacz_denver_cad_451_okazja_.html

I poza słabym antischockiem i wytartymi klawiszami nie ma z nim żadnych problemów. Do radia ma podłączonego mp3 playera pod wejście USB.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności