Skocz do zawartości

Końcówka wydechu...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Proszę o pomoc w sprawie końcówki wydechu.

BTW czy jest wystarczająca ilość miejsca pod zderzakiem F-ki z '97 aby bez przeróbki zainstalować jakąś śliczną końcóweczkę... :spoko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co koncowka wydechu ma do silnika ??

pisz w odpowiednich dzialach -przenosze

i o co Tobie dopkladnie chodzi

o sama koncowke czy caly tlumik koncowy

okresl sie dokladniej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No skoro dla ciebie układ wydechowy nie ma nic wspólnego z silnikiem, to OK.

 

W sumie to pytam o końcówkę, więc chodzi mi o końcówkę... Czy teraz już jest jaśniej... :spoko:

Cały tłumik końcowy to ja umiem kupić - dedykowany w dodatku. Ale nie mam tyle siana, więc chcę wypuścić spod zderzaczka śliczniusią końcóweczkę. Jednak wiele osób odradza zakup ze sklepu motoryzacyjnego takich po 40 zł końcówek. A Wy co byście poradzili... :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma koncowka wez mi to wytlumacz ??

nie ma nic

szczegolnie jakas ozdobna dospawana/dokrecana do tlumika koncowego

czy taka polecamy :spoko:

z braku kasy jakas ladna dospawana ujdzie w tloku

ale dospawana a nie przykrecana do wystajacej rury

braciak kupil w norauto taka ladna prostokatna chyba za 40 zeta wlasnie

docial na wymiar (oryginalna za bardzo wystawala)

przyspawal nowa

oczywiscie stara rurke wycial

wyglad poprawiony odrazu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No przecież nie będę się rozdrabniał na końcówki wydechów i wydech końcowy. Ale sprawę miejsca zrzucenia tematu zostawmy już w spokoju - dobrze jest jak już jest.

 

Ale skąd taką końcówkę porządną kupić... :spoko: Żeby to się nie upaliło bądź nie przerdzewiało po 3-ech miesiącach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to juz ryzyko niestety

kupisz za 100 200 zlociszy ??

to juz sie chyba nie oplaca

juz bym szukal jakiejs uzywki irmschera/remusa za te pieniadze

a za 40 dychy

hmm

znowu nie taki majatek zeby sie ciac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No w sumie racja, gdybym miał dać 200zł za samą końcówkę to bym dorzucił 300zł i zakupił nowiuśki wydech końcowy ze śliczną końcóweczką od razu :spoko: Ale teraz pozostaje kwestia tego, czy da się poziomo taką końcówkę przyspawać... Jak patrzyłem pod zderzak, to z wydechu wychodzi rura, która jest zagięta do dołu... I jak patrzyłem z boku, to mało będzie miejsca gdy się przyspawa do rury wychodzącej z końcowego... Będzie ocierała się o zderzak. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi... Jak coś to skoczę zdjęcia zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No i o to chodziło. Sam nie mam narzędzi, więc będę musiał z tym iść do jakiegoś fachmana. Chyba że masz jakiś fajny patent, z którym i ja sobie poradzę w garażu... Kanał się znajdzie u kumpla.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności