Skocz do zawartości

Cb radio i antena z Euro rtv agd:/


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam Kolegów.W związku z tym że musze zakupic cb a mało kasy wiec chciałbym cos z marketu euro.Niestety nie mam tam dużego wyboru:

-Alan 109

-Intek M120 + antena

-Alan 102

Maxon Cm10

Intek M150

Co wy proponujecie? Ja na razie wstepnie jestem za intekiem bo ma antenka mała i asc i anl ale podobno nie ciesza sie dobra opinia. I ewentualnie jaka antene do tego doradzacie na magnes

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Nazbieraj jeszcze pieniędzy bo żadne z radyjek nie jest warte uwagi.

 

Chyba że jesteś bogaty to kup cokolwiek a i tak za miesiąc kupisz coś lepszego bo tylko będziesz narzekał.

 

Antena na magnes to najlepiej ML-145 tylko że ta antena jest porównywalna cenowo z podanymi przez Cibie radyjkami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tzn mam pół miesiaca na zakup.A jeśli chodzi o cb to nie bedzie używane cały czas tylko tak naprawde kilka razy w roku lub wypad za miasto a tego naprawde nie ma dużo.Wiec myśle że jakiejś tam super kasy wydawac nie ma sensu, druga kwestia ze jest jej brak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan 109 z najtańszych jest w miarę OK jeśli to nie jest radio na co dzień.

Antena do metra Wilson Little Will, lub jej podróbka za 50zł Hustler jeśli rzeczywiście nie masz kasy. Do w miarę normalnej komunikacji taki zestaw wystarczy.

 

Weź też pod uwagę ceny - na allegro masz to radio za 150zł, Wilsona poniżej 100zł a Hustlera za 50zł. Czy opłaca Ci się kupić lepiej w markecie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do anteny...nie wiem jak szybko się kolega porusza, ale kup sobie taką, żeby Ci nie spadałą :/

Co do jakości anteny...też nie szalej bo wszystkie one są bardzo podobne i często koszt nie odzwierciedla jakości.

A radio...radio kup takie, żeby Ci za dużo miejsca nie zajmowało ???

Wszystko zależy od tego jak i gdzie będziesz go używał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszek 398

.nie wiem jak szybko się kolega porusza, ale kup sobie taką, żeby Ci nie spadałą

Nawet tanie anteny mają wystarczająco mocne magnesy i nawet na podkładkach wytrzymują jazdę ze stałą prędkością jaką osiągają przeciętne autka, czyli powiedzmy GPS-owskie 160-180km/h, więc obawa, że spadnie w przypadku astry kolegi piotrw jest nieuzasadniona. :wino:

 

Jakbym miał wybierać tylko z tych wymienionych postawił bym na Inteka + "odżałować" na antenę Willson zamiast Hustlera, a tą mała antenkę którą jest w komplecie z Intek M120 też możesz sobie darować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co wy proponujecie? Ja na razie wstepnie jestem za intekiem bo ma antenka mała i asc i anl ale podobno nie ciesza sie dobra opinia. I ewentualnie jaka antene do tego doradzacie na magnes

Kto Tobie takie bzdury opowiedział, że Intek ma ASC :?:

 

Weź sobie Piotr kup np. taki zestaw

http://www.allegro.pl/item665888400_mikrofon_do_uniden_520_xl_wtyk_zap_missouri.html

 

Uważam, że nie jest aż tak drogi a na Twoje podróże wystarczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@up

O ile radio może jest dobre, to tej anteny bym nie ryzykował. Jak chce tanio to już lepiej hustlera. Dużo ludzi sobie chwali a antenka tania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności