Skocz do zawartości

Jaki Glosnik jaki wzmacniacz


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Po pierwsze od razu zakladam ze wszystkie graja w dobrych skrzyniach....

Po drugie nie poruszam kwesti okablowania bo to chyba sie nasuwa samo...

Po trzecie pioneery to muly niesamowite i zdania nie zmienie (odsluchiwane wiele razy na wielu sprzetach)...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
nyny, Ok każdy ma swoje zdanie.Ja napisałem swoje na temat pionka....Pozdrawiam.

 

szkoda tylko ze jestes jednym z niewielu ktorzy uwarzaja glosniki pioneera za szybkie:)

Jesli chodzi o zejscie i cisnienie to ok.. sa z budzetowych glonsikow na znosnym poziomie..

Ale jakosc, szybkosc jest im obca...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lord_wiader
Po trzecie pioneery to muly niesamowite i zdania nie zmienie (odsluchiwane wiele razy na wielu sprzetach)...

Niestety z tym trzeba się zgodzić.

Większość Pioneerów nadaje się tylko do wolnych bitów, przy szybszej muzyce się gubią ale za to potrafią nisko zejść (coś za coś).

Nie tyczy się to wszystkich modeli, ale zdecydowanej większości tak.

 

Także nie można rozpatrywać głośników tylko pod względem producenta: większość produktów może być kiepska, ale co jakiś czas trafia się dopracowany model.

Skończmy może ten mały ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ok rozumiem:) To wtedy jakie byście polecali konfiguracje??Tzn żeby bas był głęboki.......do tego lepiej skrzynia czy tuba??Oraz jaki wzmacniacz??Oczywiście przy pieniądzach do zaakceptowania:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ok rozumiem:) To wtedy jakie byście polecali konfiguracje??Tzn żeby bas był głęboki.......do tego lepiej skrzynia czy tuba??Oraz jaki wzmacniacz??Oczywiście przy pieniądzach do zaakceptowania:)

 

tej watpliwosci nie powinno byc czy skrzynia czy tuba....

oczywiscie ze skrzynia

 

sprecyzuj pieniadze do zaakceptowania bo dla jednych 10 tys jest akceptowalna kwota a dla innych 100 zl;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Mam ASTRE II i tez chciałem wstawic sobie jakis sprzet w bagażnik :mrgreen:

Co myślicie o taqim zestawieniu:

radio SONY CDX S22

tuba BLAUPUNKT GTT 300

wzmacniacz Blaupunkt GTA 4 lub Blaupunkt GTA 2

głosniki w tylna połke BLAUPUNKT GTx 693 HP lub Pioneer TS-A6911

nio i niewiem co wstawić w tylne drzwi :lol:

 

 

 

 

poprawiłem orta/blowal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

zależy od tego czy będziesz się zagłębiał w szczegóły co do jakości dźwięku emitowanego przez te sprzęty czy nie. Osobiście uważam, że większej różnicy nie będzie czy ten czy ten. Wszystkie te firmy mają dobre produkty. Jeśli jednak masz zamiar jeździć na zloty tuningowców/audiotuningowców to ja Ci już nie pomogę. :wesoly:

 

Chodzi o to że po zamontowaniu tego czy innego firmowego sprzętu jak wpuścisz do samochodu zwykłego człowieka to powie Ci, że muza jest zajeb.... :roll: wiem z własnego doświadczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lord_wiader

Za nieduże pieniądze interesującym zestawem może być Lanzar MAX 12 (jednocewkowy), do tego wzmacniacz Carpower HPB-602 (225W/4R w mostku) lub jeśli ma się troszke więcej kasy to Carpower HPB-1502 (500W/4R w mostku).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czy ktoś wogóle wie co to jest tuba? Bo na pewno nie jest to obudowa w kształcie walca.

 

Co do suba to wszystko zależy od funduszy. Jak masz trochę więcej kasy to Lanzar Max 12(skrzynia 40l br) + Carpower HPB-1502 i rozsądne traktowanie gałki Gain(lanzar ma tylko 275W rms, a carpower 500W w mostku).

Jeśli nie masz tyle kasy, to na allegro jest teraz głośnik Raveland TW12 za 100zł, jest to praktycznie TW3000 tej firmy z membraną w innym kolorze. Skrzynka do takiego to ok. 45-60l(zależnie co chcesz osiągniąć, w mniejszej będzie szybszy) br, do tego wzmak Carpower HPB-602 lub XCA 700 Ravelanda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności