Skocz do zawartości

Lusterka Calibra w Vectra A - sugestie od Was


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam Wszystkich Forumowiczow :piwo: Potrzebuje sugestii od Was na temat zalozenia lusterek Calibry do VA. Sprawa ma sie tak - wiem, ze lusteka od Cali pasuja elegancko do VA i mam okazje kupic 2 lusterka praktycznie w fabrycznym stanie (idiota m3 lustereczka chce sobie wstawic :piwo::piwo::piwo::P:piwo: ) i napotkalem na pewien problem. otoz lusterk ktore moge kupic za doslowne grosze sa elektryczne, a moja viki w standardzie ma manuale i tak sie zastanawiam czy jak je kupie bede mial gdzie je podlaczyc :piwo::piwo: i tutaj pytanie ktore mnie dreczy, czyli: czy jak je zaloze i bede chcial podlaczyc bede musial sie tylko jakos do wiazki w kostce drzwi podlaczyc czy musze cala elektryke ciagnac dla tych lusterek i jakie to beda koszty? bede bardzo, bardzo wdzieczny za wszelkie odpowiedzi i sugestie w tym temacie. pozdrawiam. w razie gdyby ktos chcial to prosze pisac na gg ( 6121839 ). pozdrawiam Forumowiczow i czekam na odpowiedz :piwo::?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zapytam

co maja lusterka do dzialu

''opel24-informacje ,pytania,sugestie'' ??

przenosze do dzialu vectry

 

czy masz instalacje lusterek to sam sprawdz

zdejmij tapicerke i poszukaj kabli /wtyczki na gorze w okolicy lusterek

ale jak znam zycie to ich nie masz

wiec musisz ciagnac cala instalacje

 

p.s. nie wiem jak maja pasowac lusterka od cali do vectry

podstawa lusterek jest chyba inna

inny profil szyby i drzwi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tak zapytam

co maja lusterka do dzialu

''opel24-informacje ,pytania,sugestie'' ??

przenosze do dzialu vectry

 

czy masz instalacje lusterek to sam sprawdz

zdejmij tapicerke i poszukaj kabli /wtyczki na gorze w okolicy lusterek

ale jak znam zycie to ich nie masz

wiec musisz ciagnac cala instalacje

 

p.s. nie wiem jak maja pasowac lusterka od cali do vectry

podstawa lusterek jest chyba inna

inny profil szyby i drzwi

nie, nie... lusterka pasuja i czuja sie jak w domu. ale zadnej wtyczki nie mam, bo drzwi cale zmienialem i przekladalem szybe, uszczelki, elektryke szyby i cala reszte. w takim razie skad mam ciagnac instalacje jesli jestes w stanie mi odpowiedziec? bo dobrze byloby zeby byly elektryczne, nie manualne zewnetrzne :P

 

ps. przepraszam Moderatora za pomylke dzialu ale jestem nowy i nastepnym razem tego bledu nie popelnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad ??

jak nie ma nic przy slupku drzwi

to niestety od poczatku do konca

czyli ze skrzyniki bezpiecznikow po silniki lusterek i ich sterownika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

skad ??

jak nie ma nic przy slupku drzwi

 

z tego co masz napisane to nie masz vectry A :/ w VA masz w drzwiach kostke od zasilania m.in. c.zamka, szyb, lusterek itp... ale skoro musialbym tyle cudowac to wole manualne kupic :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego co masz napisane to nie masz vectry A

pech kolego bo mam 3 vectry

1x A z c20ne i 2 x B V6

wiem jak wyglada kabel i wtyczka miedy slupkien a drzwiami

chodzi mi o czesc wychodzaca ze slupka a nie z drzwi

tam zobacz czy masz wiecej kabli

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie mam zadnych dodatkowych (niewykorzystanych) kabli we wiazce do drzwi... czyli jesli sie upre czeka mnie ciagniecie calej instalacji... chyba jednak kupie nowe lusterka do vectry... chyba ze znajde manuale do cali :/ choc watpie bo 90% miala elektryczne :/

uznam temat za zamkniety, nie warto ciagnac do konca :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności