Skocz do zawartości

wiecej mocy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

witam! posiadam autko opel astra F 1994r 60KM i mam pytanko czy mozna w jakis bezpieczny i w miare niedrogi sposob podniesc moc tego oto autka? za wszystko odpowiedzi z gory dziekuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno mozna zalozyc walek od kadetta 1.3S - caly opis jest tu: Klik...

Jezeli masz silnik c14nz to masz najgorszy z mozliwych walkow do small-block.

Patent z zamiana kompa niestety nie bedzie dzaialal.

Dodatkowo mozesz wywalic kata i wstawic rure, co do strumienic zdania sa podzielone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

pablo267,

 

ja wstawiłem strumienice ( i podpisuje się pod tym mi pomogła) nie wiem jak z mocą silnika nie mam tego jak sprawdzić ale zbiera sie już na bardzo niskich obrotach od 1500 czuć że rwie a jak kupiłem to szarpało a nie chciała łatwo wejśc na wyższe obroty

 

wymieniłem bo coś brzęczało w rzedziale 2000- 3000 obr. okazało sie że zamiast katalizatora miałem pustą puszke :mrgreen:

nad filtrem też sie zastanawiam własnie z ciekawości zobaczyc nie mam fury za kilkanaście tyś wiec co mi tam :wesoly:

obecnie mam struma-środkowy zwykły -sportowy((MK Malon) i filtr zwykły :)

 

aha spalanie mi nie wzrosło przy strumie :) przynajmiej nie odczułem tego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z przeglądem to wygląda, bo podobno jak się nie ma kata ,to nie chcą podbić?

Wszystko zalezy od diagnosty i jego humoru w danej chwili :evil:

Jezeli wstawisz struminice w obudowe kata to nikt nie bedzie dochodzil co i jak :wink:

 

Zeby proszerzyć wiedze polecam przeczytac:

Temat 1

Temat 2

Temat 3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość darek_w3

wlasnie myslalem nad strumienica:) a powiedz mi jezeli zmienil bym fiultr na sportowy??

Witaj

Soki że się wtrącam, ale jeżeli chodzi o strumienice to polecałbym naddzwiękową dobrego producenta np.MICHAEL. Ale jest jak zwykle ale , strumnienice mają jedną wadę przy ujęciu gazu przy wysokich obrotach nie blokują cofających się spalin i drobinki sadzy i innych nieczystości wracają do komory splania i po pewnym czasie mogą być problemy z głowica i zaworami. Ja osobiście proponowałbym tzw kata sportowego inaczej mówiąc stalowego. Daje spore przyrosty mocy a w połączeni ze strumienicą , o tak. Jak wiadomo trzeba zmodyfikować tłumiki.

Pozdro :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gawlak

Soki że się wtrącam

sorki ale patrz na daty :) :) :)

wykopales dinzaura z 2007 roku

a osoba ktorej odpowiadasz juz nie ma na forum :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności