Skocz do zawartości

OPEL KADET Koło Rozrzadu Koło Pasowe Podkładka Klin i Sruba


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

 

Mam taki problem poszły te czesci nie wiem jak wiem tylko ze koło rozrzadu ma 19 zebów jak takie koło wyglada facet dal mi ale okazało sie ze jest do Corsy do silnika 1.6

Koło Pasowe Podładka i Klin + Sruba ida z niemiec koszt 150 za wszystko

 

Gdzie takie koło rozrzadu moge dostac w Wawie http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/question.gif?;-)?:)?:beer:?:beer:???

W rozsadnej cenie :beer:?:beer:?:beer:

 

2 Sprawa Silnik w moim Kadecie to 1.3 60KM

Jak wyglada sprawa regulacji gaznika i czy mozna zalozyc zegary z obrtomierzem i jak to podlaczyc zeby dzialalo

 

 

Dzieki za pomoc

Pozdr :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość challenger

zegary z obrotomierzem da się zalożyć, poszukaj na forum gdzieś to jest. Co do regulacji gaźnika to dalej nie wiemy czy masz pierburga 35 pdsi czy 1b1, bo nie napisales oznaczenia silnika, a byly 2 silniki 1.3 60 koni - mysle jednak że najlepiej będzie jak podjedziesz do jakiegoś gaźnikowca żeby się tym zająl, z tym że na początek to może sprawdź czy nie trzeba zmienić filtrów powietrza, paliwa, i elementów ukladu zaplonowego jak swiece, kable, palec i kopulka rozdzielacza, bo moze się okazać że regulacja jest niepotrzebna. I teraz taka uwaga co do rozrządu bo może tego nie wiesz: podkladkę trzeba koniecznie zalozyć tak, żeby wklęsla strona byla zwrócona w strone silnika http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/excl.gif . ja nie zwrócilem na to uwagi i telepalo mi kolem pasowym aż w koncu się wyrobil klin na kole zębatym i gniazdo kola pasowego też nie wyglądalo zbyt ciekawie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

 

Samochod jest dziadka nie wiem jakie ma gaznik z tego co pamietam to Pierburg 1E1 ale opisz te 2 modele jak je regulowac itp na co zwrocic uwage i gdzie jest filtr Paliwa w tym modelu wiem ze gdzies przy gazniku ale gdzie :?:?:)???

 

Jesli masz podeslij mi tabelke z bezpiecznikami i przekaznikami jaki za co odpowiada :)

Jakie powino byc cisnienie w kołach zalecane przez producenta :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności