Skocz do zawartości

Zasilanie w konsoli środkowej


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam.

 

Dzisiaj zacząłem przeszczepiać Unidena 520XL do mojej Astry w półeczkę pod klimą. Zrobiłem w tej plastikowej kieszeni otwór żeby radyjko nie wystawało no i oczywiście przykręciłem. No ale zostaje kwestia zasilania. Skąd je pociągnąć tak, żeby CB działało nawet po wyłączeniu zapłonu i wyjęciu kluczyka? Bezpośrednio akumulator odpada, wolę mieć szumy niż się bawić w ciągnięcie osobnego kabla (tak, wiem, zaraz mnie ktoś opieprzy, że się chcę podpiąć pod radio czy coś innego...). Myślałem o podpięciu pod radyjko Car400 ale nie mam pojęcia jak się dostać do kostek.

 

No i którędy puścić kabel od anteny tak, żeby go nie było widać? Uchwyt na klapę bagażnika.

 

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Skąd je pociągnąć tak, żeby CB działało nawet po wyłączeniu zapłonu i wyjęciu kluczyka?

Sprawdź kostkę z radia bo standardowo działa nawet bez kluczyka w stacyjce i dopnij się do odpowiedniego PINu.

 

No i którędy puścić kabel od anteny tak, żeby go nie było widać? Uchwyt na klapę bagażnika.

Pod tunelem środkowym i wypuść w bagażniku .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sprawdź kostkę z radia bo standardowo działa nawet bez kluczyka w stacyjce i dopnij się do odpowiedniego PINu.

Myślałem o podpięciu pod radyjko Car400 ale nie mam pojęcia jak się dostać do kostek.

Heh :mrgreen: Chodzi o to, że nie mam pojęcia jak wymontować tę metalową szyno-półkę do której podpięte są od tyłu kostki, bo radio już wyciągnąłem.

 

Pod tunelem środkowym i wypuść w bagażniku.

No właśnie tak myślałem ale też nie za bardzo wiem jak tunel rozmontować i jak puścić dalej kabel (tak, żeby się nie pałętał) pod tym materiałem podłogowym (nie dziurawiąc go).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wsunąłem kabel z boku tunelu pod ten plastik aż do końca potem wystarczy dzwignąć tylną kanape i przeciągnąć pod materiałem i prosto do bagaznika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Tak jak napisał dampat, tylko ja zaczynałem od strony bagażnika w kierunku konsoli środkowej.

Nic nie trzeba rozmontowywać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ok, dzięki koledzy. Posiedziałem trochę, dostałem się do kostek, pobawiłem się jakąś żaróweczką 12V i odpowiednio się wpiąłem (niestety nie pamiętam które kable). Ręce mi się trochę trzęsły i nie obeszło się bez wymiany bezpiecznika konsoli środkowej :D Teraz tylko zmiana anteny i zaślepka żeby radyjka nie było widać i po kłopocie :(

 

Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności