Skocz do zawartości

Kiepskie swiatla w Calibrze


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czesc wszystkim mam pytanko.Mam calibre i bardzo kiepskie swiatla.Gdy jade wieczorem i na przyklad pada deszcz a jakies auto jedzie z przeciwka to nic nie widze.Co innego na dlugich to super.Byc moze ze musze wymienic reflektory na nowe?Jakiej firmy proponujecie takie zeby byly ok i gdzie mozna je zakupic?Aha co sadzicie o firmie HBM lub DECTANE. Dziekuje i pozdrawiam

 

Poprawiony błąd / Marcin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous
Czesc wszystkim mam pytanko.Mam calibre i bardzo kiepskie swiatla.Gdy jade wieczorem i na przyklad pada deszcz a jakies auto jedzie z przeciwka to nic nie widze.Co innego na dlugich to super.Byc moze ze musze wymienic reflektory na nowe?Jakiej firmy proponujecie takie zeby byly ok i gdzie mozna je zakupic?Aha co sadzicie o firmie HBM lub DECTANE. Dziekuje i pozdrawiam

 

[size=

czes9]Poprawiony błąd / Marcin[/size]

 

Te słabe światełka to jej mankament.Odezwij się na gg.6820694

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko wina swiatel? Jak wyglada Twoja przednia szyba? Nie jest przypadkiem pokryta tysiacami malutkich rysek? W nocy ryski te powoduja rozszczepianie/rozpraszanie swiatel samochodow z naprzeciwka co w efekcie skutkuje bardzo slaba widocznoscia.

Na poczatek faktycznie sprobuj zalozyc jakies legalne mociejsze zarowki, np. takie ktore zaproponowal zibi, a jezeli to nie pomoze to bedziemy kombinowac dalej :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W astrze miałem podobnie, po prostu klosze reflektorów były brudne. Odkręciłem je i umyłem, założyłem żarówki tungsram megalight +60% i jest nieporównywalnie lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

powinna pomóc wymiana standardowych żarówek H1 na H7 np.Philips Blue Vision.zostaje też wymiana na xenony.ale to już jest droższa sprawa... pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość red devil

małolat, to niestety jest przypadłość tego auta która strasznie dobija podczas nocnej jazdy :twisted: Tak jak radzą koledzy wyżej zmień żarówki (polecam TUNGSRAMy te o których pisał ktoś wyżej) Wada ta jest spowodowana soczewkami niestety, sprawdź też stan swoich soczewek i z tego co mi wiadomo(sam też na to choruje) to środkiem półśrednim pomiędzy zwykłymi żarówkami a ksenonami jest wymiana soczewek na inne, najbardziej stosowne są te z audi A3.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość Anonymous

Witam!!!

Ja zrobilem tak znalazlem na allegro nr do goscia od soczewek-jezeli sie nie myle to z okolic Poznania i przyslal mi soczewki z przerobionymi wyjsciami na zarowki H7 :):mrgreen::mrgreen::drunk: Po zalozeniu to kosmos w porownaniu z tamtymi.2 lata temu koszt za komplet takich soczewek byl jakies 180-190zl.Jesli ktos chce wiedziec wiecej to niech da znac,albo zadzwoni 503107805

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności