Skocz do zawartości

Czy to cewka ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , szukałem interesującego mnie tematu , ale jakoś nie znalazłem :placze: . Mam problem. Mianowicie wyskoczyły mi ostatnio 3 błędy w omie - 0340(czujnik wałków rozrządu), 0335 9czujnik wału) i 0352 ( ponoć związany z cewką). Moje pytanie brzmi czy padająca cewka może wywalać błędy tych czujników ? Spotkało mnie podczas jazdy , że zapaliła się ikona z piorunkiem , szarpanie , latanie obrotka i na koniec zgaśnięcie auta podczas jazdy. Oczywiście wywalenie tych 3 błędów. Proszę o pomoc, jakieś info . Bo mechaniory obskubią mnie jak kurczaka :beer: . Pozdrawiam :beer:

 

[ Dodano: Sob Lip 25, 2009 21:52 ]

Przepraszam , ale się pomyliłem 0352 czujnik wału :placze:

 

[ Dodano: Sob Lip 25, 2009 21:54 ]

Kurde znów pomyłka :placze::beer::beer: . Błędy to;0340 , 0335 , 0352.

 

[ Dodano: Pon Wrz 28, 2009 20:00 ]

To nie cewka tylko czujniki wału i wałków rozrządu.

 

[ Dodano: Nie Paź 18, 2009 10:13 ]

Sorry zapomniałem , problem rozwiązany- wymieniony czujnik wału i czujnik wałków rozrządu :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość bertona9999

Witam , szukałem interesującego mnie tematu , ale jakoś nie znalazłem :placze: . Mam problem. Mianowicie wyskoczyły mi ostatnio 3 błędy w omie - 0340(czujnik wałków rozrządu), 0335 9czujnik wału) i 0352 ( ponoć związany z cewką). Moje pytanie brzmi czy padająca cewka może wywalać błędy tych czujników ? Spotkało mnie podczas jazdy , że zapaliła się ikona z piorunkiem , szarpanie , latanie obrotka i na koniec zgaśnięcie auta podczas jazdy. Oczywiście wywalenie tych 3 błędów. Proszę o pomoc, jakieś info . Bo mechaniory obskubią mnie jak kurczaka :beer: . Pozdrawiam :beer:

 

[ Dodano: Sob Lip 25, 2009 21:52 ]

Przepraszam , ale się pomyliłem 0352 czujnik wału :placze:

 

[ Dodano: Sob Lip 25, 2009 21:54 ]

Kurde znów pomyłka :placze::beer::beer: . Błędy to;0340 , 0335 , 0352.

 

[ Dodano: Pon Wrz 28, 2009 20:00 ]

To nie cewka tylko czujniki wału i wałków rozrządu.

 

[ Dodano: Nie Paź 18, 2009 10:13 ]

Sorry zapomniałem , problem rozwiązany- wymieniony czujnik wału i czujnik wałków rozrządu :beer:

witam ja mam bardzo zbliżony problem do ciebie i od dwóch tyg nikt nie wie co to kompa mam sprawdzonego cewka wymieniona i to samo jak chcesz to przeczytaj w moim temacie ( problem z bertonka 1.8) tam jest dokładnie opisana moja sytuacja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z bertonka 1

 

Ale jakoś nie napisałeś tam , że masz te same błędy :wink: No i chyba czas zajrzeć do porad jak samemu zczytać błędy z kompa

 

dnia 25 lipiec 2009 - 21:51 napisał

Ciekawe czy właściciel nie zmienił już autka :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności