Skocz do zawartości

Pokrowce samochodowe


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jestem zainteresowany kupnem pokrowców samochodowych do Opel Corsa B 98r

Popatrzałem na allegro, firmy "Buffalo"

Przykład

 

Coś możecie wiecej o nich powiedzieć może ktoś już kupił, i ma wyrobioną opinię.

Czy też darować sobie ich zakup i kupić coś innego :)

 

Proszę o jakieś konkretne porady ponieważ ostatnio kupiłem w centrum handlowym po 1,5 miesiaca już była dziura w siedzeniu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszek 398

Jak już tak bardzo chcesz inwestować w pokrowce, to kup takie szyte na zamówienie, na miarę, do konkretnego modelu. Znajomek takie ma w Corolli i dopóki mi nie powiedział, że to są pokrowce, myślałem, że to oryginalna tapicerka :beer: , świetnej jakości welur i idealne dopasowanie :) koszt coś około trzech stów :)

O tych niby skórzanych z aukcji się nie wypowiem, bo nigdy takich nie widziałem.... osobiście bym odpuścił :beer:

A zakładanie takich tanich budżetowych w celu ochrony fabrycznego siedzenia, to jak dla mnie taka "wiocha" ;/ No chyba, że ktoś nie ma kasy na używane fotele, a te które ma są już tak trwale uplamione i poprzecierane, że aż nie chcę się wsiadać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisnof, te pokrowce pseudo- skóra mnie się bardzo nie podobają, pewnie nie są praktyczne.Jeśli już musisz mieć, to tak jak Ci radzą wyżej ,uszyj na miarę.Możesz sam dobrać sobie kolor weluru i kazać uszyć całe bez wstawek z innego materiału,tył na przednich siedzeniach też z tego samego i wtedy wygląda jak tapicerka.Mój mąż tak ma i wygląda bardzo dobrze.Ja mam kupiony komplet welurowy ,też dobrze wygląda ale nie tak jak szyte które kosztują do dużego auta320zł a moje gotowe 150zł .Wybór należy do Ciebie.

Ja musiałam mieć bo siedzenia były brzydkie,zniszczone.Pozdrawiam :)

 

[ Dodano: Pon Sie 03, 2009 10:37 ]

siedzenia się nie niszcza w ciagu roku czy dwoch

Tu się nie zgodzę ,jak jestem w pracy to moje auto stoi na słońcu,a w domu też pod chmurką.Mam je prawie rok i zauważyłam, że latem słońce wypala mi pokrowce na przednim siedzeniu bo akurat muszę parkować przodem do słońca.Już próbowałam matę zakładać na przednią szybę bo mi szkoda ,że tak blaknie.Pokrowce się wymieni ale tapicerkę już nie.Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokrowce wyblakna szybciej niz fotele :)

mam pod domem (parkowane pod chmurka) trzy ople (vauxhale zeby nie bylo )

jeden stoi juz rok na pelnym sloncu i nic nie zauwazylem niepokojacego

dwa sa uzywane na codzien i tez stoja na sloncu

nic sie nie dzieje z fotelami :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawlak, ale zależy co kto wozi i gdzie jeździ samochodem. Szkoda, że wyrzuciłem stare pokrowce, wkleiłbym fotkę :D

Lepiej zdjąć i wyprać pokrowce raz na tydzień-dwa niż czyścić co tyle tapicerkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek_K,

jak ktos cos przewozi albo jezdzi w brudnych roboczych ciuchach

to nie kupuje pseudoskor :D

tylko pokrowce ochronne na fotele i kanape :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam nieużywane uniwersalne pokrowce w atrakcyjnej cenie.

 

http://allegro.pl/item752555598_uniwersalne_pokrowce_samochodowe_nowe_vw_opel.html

49,99 zł + wysyłka (9,50 zł)

 

Ewentualnie odbiór osobisty (Wrocław lub Oława).

 

W ogóle nieużywane i nigdy nie otwierane opakowanie.

 

Pozdr :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności