Skocz do zawartości

Manetka pod kierunkowskazami ??? Vectra b


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko odnoście manetki kolo kierownicy Opel Vectra b 2.0 dti 2000 rok, jest ona cała czarna bez zadnych oznaczeń, znajduje sie zaraz pod manetką od kierunków. Jedyne ruchy jakie ona wykonuje to ruch do przodu. Na początku myslalem ze to tempomat ale po przesunięciu tej manetki w trakcie jazdy nic sie nie dzieje. Jezeli ktos wie co to moze byc to prosze o info. Dzieki z góry. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok , toche techniki i sie człowiek gubi :beer: temat zamkniety dzieki

Ja jak siadłem pierwszy raz do mojego OPLA to miałem identyczny problem :beer: Dodatkowo jeszcze wielce się dziwiłem dlaczego nie ma żadnej kontrolki na desce jak włączę światła mijania no i nie wiedziałem że wystarczy pociągnąć do siebie pokrętło od świateł mijania/pozycyjnych by zapalić lampkę postojową w dachu.

Człowiek uczy się wszystkiego wraz z upływem czasu :beer:

A co do manetki regulacji kierownicy to żałuję że mam tylko w pionie :mrgreen: Przydałoby się jeszcze z poziomie czyli od siebie i do siebie :beer:

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak siadłem pierwszy raz do mojego OPLA

... oczywiście bez poczytania instrukcji :mrgreen: - a na to zwracamy uwagę kolegom, którzy zaczynają lub choćby zmieniają auto ... potem zadają ,,takie'' pytania :beer: ...

wielce się dziwiłem dlaczego nie ma żadnej kontrolki na desce jak włączę światła mijania

... podejrzewam, że w końcu ją znalazłeś - bo przecież JEST :beer::beer: ... Pozdro ...

:beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... oczywiście bez poczytania instrukcji :mrgreen:

Tak.. bez poczytania. Ponieważ samochód kupiłem od starszego pana z NIEMIEC więc cała dokumentacja (łącznie z instrukcją) była w jęz. niemieckim a jako że nigdy nie miałem do czynienia z tym językiem więc instrukcji nie przeczytałem :beer:

Pożyczyć instrukcji w jęz. polskim nie miałem od kogo, a na nową szkoda było pieniędzy bo i tak ich niemało poszło na opłaty i koszty przerejestrowania związane z zakupem samochodu z Niemiec.

W tej chwili jednak jestem na tym forum więc to zdecydowanie lepsze niż instrukcja obsługi :beer:

Koledzy sami światli, znający się w temacie więc i mnie może z czasem coś się udzieli :beer:

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc i mnie może z czasem coś się udzieli

... na pewno - już jesteś ekspertem - np. od kontrolki świateł mijania :beer::beer:

w instrukcji sa obrazki

... mocne :beer::beer::beer: podoba mi się - potępiam tych co sugerowali aby Cię zbanować .... :D:beer::D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silvo44 nie zbanowac tylko usunac ze stanowiska :D

 

a wracajac do instrukcji

to ja przegladam nawet jak jest w innym jezyku

10-20 minut i mozna sporo rozgryzc

moj pierwszy opel omega byl sporwadzony z DE i taka tez mial instrukcje

po przesiadce z duzego fiata to byla czarna magia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności