Skocz do zawartości

Jak rozkodować radio?


Rekomendowane odpowiedzi

Możesz spróbować sam tu masz generator xxxxxxxxxxxx wpisujesz tylko ostatnich siedem cyfr.

 

usunięto link do rapidshare-regulamin forum/rafaln1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hejka:)dzieki za ten link wygenerowało mi zupełnie inny kod:/tylko mam pytanie bo ja mam poczatek nr taki GM0300W a ty mi napisałes ze ma byc GM0300X to jest to samo??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc gdyz jazda bez muzyki w autku to lipa moje radyjko to cdr 2005 vdo

GM 02 05 21 17 93 71

Bardzo prosze o kod do tego radia

Dzieki serdeczne za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Kacper, Witam może ktoś mi pomuc w odkodowaniu racia orginalne opel vectra kupiłem audko od handlaża który nie znał kodu :drunk: nazwa to Delco Electronics CDR 500 numer GM0500V9186956 mój e-mail [email protected] pozdrawiam!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek0784, w dziale car audio wiele razy pisałem że tylko do radia CAR300 jest generator a pozostałe radyjka tylko ASO lub spec od radyjek. :drunk:

jest jeszcze czasami szansa rozkodować CAR400 na stronce którą też już w dziale car-audio podawałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper dziękuje że odpowiedziałeś tak szybko na moje pytanko!!!! nie będe już szukał tego na necie!!! no wielka szkoda w następnym tygodniu udam się do jakiegoś serwisu we Włocławku i zorjętuje się jle to by kosztowało :shock: jeszcze raz dzia pozdrawiam :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności