Skocz do zawartości

problem z kluczykiem astra G 1.7cdti


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

witam

witam ogolnie wszystkich uzytkownikow tego forum jako nowy uzytkownik

 

mam problem z kluczykiem kupile auto posiada ono tylko jeden kluczyk i na dodatek ten drugi tzn nie ma pilota do centralnego zamka i musze za kazdym razem otwierac manualnie co jest troche meczace..

 

prosze o jakies informacje gdzie i jak mozna dorobic kluczyk z pilotem i tym małym ustrojstwem do imobilajzera..oczywiscie w miare tanio..

 

z gory dziekuje

jak juz sie pojawialy takie tematy to poprosze o jakis link to bedzie mi latwiej..

 

pozdrawiam..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do panoramy firm lub googli bo jeśli mieszkasz np. w Szczecinie to chyba nie pojedziesz do Przemyśla dorabiać kluczyka bo tam jest najtaniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekowka za podpowiedzi jutro dryndne do opla i sie zapytam bo mam taka mozliwosc.. aczy wiecie moze jest jakas mozliwosc dorobienia na pilota bo troche to uciazliwe ...w starej 1.7 dti z 2000 to mialem nawet oprocz centralki na pilota to srodkowy zaglowek z tylku!!!

 

z gory dziekoweczka..

 

a i mam jeszcze wiele innych problemow bo jak wiadomo tanie mieso to psy jedza..

i ja wlasnie taka gablote sobie kupilem..

 

a mnianowicie caly czas po wlaczeniu stacyjki wentylator chlodnicy sie zalacza i sie nie wylacza..

podlaczylem go pod kompa i wyskoczylo--

4 - a/c pressure sensor ,no signal

23 - puhs blower motor,interruption,malfunction

14 - sucking blower motor malfunction

163 - coolant temp ,no signal

17 revolution signal missing

 

oczywiscie a/c nie dziala i jeszcze nie probowalem go nabijac

czy do tych problemow z wentylatorem moze miec ten calu modul co jest po lewej stronie w nadkolu ( to w ta strone auto bylo bite nie mocno ale bylo)

a i jeszcze jedno za lewa lampa byla naprawiana wiazka kabli i nie wiem czy sie za to zabierac i sprawdzic czy ktos to dobrze poskladal.....

 

prosze o jakies podpowiedzi moze to tylko czujnik tempertury jest wadliwy i gdzie go szukac ..

 

dziekowka i pozdrawiam..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Oplu Corsie 1.7 DTi 2001r. dorabiałem drugi kluczyk ASO Opla w Świdnicy.

Są to ceny z marca 2007r. i nie powinny odbiegać znacząco od aktualnych:

1. Kluczyk - 132,46 zł

2. Pilot centralnego zamka - 145 zł

3. Ustalenie kodów samochodu - 100 zł

4. Tech 2 diagnoza (programowanie) - 80 zł

 

Razem - 457,46 zł, niezbyt tanio, czas oczekiwania 7 dni roboczych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorabiałem do Zafiry. Okazuje się ze w Oplach to nie taka łatwa sprawa. Mają jakieś zmienne kody immobilaizera czy cos takiego. Nie wszędzie da się dorobić. Najpewniej gdzieś na giełdzie samochodowej. Koszt takiej zabawy to ok 250-300 bez pilota, za dodatkowego pilota jeszcze 100.

Acha i bardzo ważna rzecz, nie wystarczy sam kluczyk.

Musisz być z autem bo trzeba z czytac coś tam z komputera i zaprogramować kluczyk.

 

 

 

Dołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności