Skocz do zawartości

Siedlce i okolice.


Gość Sansei

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś jest z tego terenu i może poradzić jakiś warsztat z rejonu Siedlec i okolic gdzie potrafią naprawiać Ople? A moze wręcz się w nich specjalizują. Mają dobrego kompa, dobrze djagnozują. Taki w którym nie udają, że się znają, no wiadomo, żeby nie chcieli wymieniać czegoś co da sie jeszcze naprawić itp. Będę wdzieczny za wszelkie info.

 

Tak przy okazji czy ktoś miał do czynienia z siedleckim ASO? Czy to typowi naciągacze z ASO czy tez jednak prawdziwi fachowcy? Naprawiają, czy tylko potrafią wymienić?

 

Z góry dzięki za info.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Wiem że gdzies na wojska polskiego jest zakład który prowadzi gość który pracował w serwisie w siedleckim oplu a teraz ma swoj zakład.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak znalazłem super elektryka co ople zna na wylot i pracuje z pasja, przy czym nie naciąga a wręcz potrafi podpowiadać co jeszcze fajnego można wyciągnąć z samochodu jakieś bajery w oprogramowaniu itp. Na prawdę do innego nie będę jeździł.

Znalazłem też niezłego mechanika choć może wszystkiego nie robi ale uczciwie i nie naciąga.

Jakby co to nie pytałem ich o pozwolenie dania tu reklamy, wiec na PW mogę podać namiary jak ktoś będzie potrzebował :)

Jakby co to za jakieś 2 tygodnie będę może mógł coś napisać pozytywnego o pewnym specu od silników diesla :(

 

[ Dodano: Pią Maj 07, 2010 21:42 ]

Trochę osób wzięło ode mnie namiary. Dajcie znać po wszystkim jak poszło, czy nadal można polecać :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Sansei, Witam w jednym z tematów pisałeś ze możesz polecić elektryka od opli w okolicach Siedlec czy w samych Siedlcach.A czy ma opcje żeby wgrać w komputer j polski?Namiary możesz podać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ma, ma Techa 2 jak dobrze pamiętam i wszystko pięknie doradza itp. Na prawdę człowieka polecam, ja już mam dawno po polsku :| i mnie to chyba 30 zł kosztowało w tym kasowanie błędów, no ale to było kilka miesięcy temu :) Namiary lecą na PW :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wiem że gdzies na wojska polskiego jest zakład który prowadzi gość który pracował w serwisie w siedleckim oplu a teraz ma swoj zakład.

To Auto Serwis Pana Krzysztofa Kożuchowskiego (wjazd na przeciw Biedronki) POLECAM!!! Serwisowałem tam swoje auta od 2006 roku. Pełen profesjonalizm. On nie pracował w serwisie tylko był jednym z udziałowców OPEL Jastrzębski w Siedlcach - odpowiadał chyba za częsć serwisową spółki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ten człowiek co się zajmuje elektryka opla którego polecił Sansei to rzeczywiście coś ma w sobie. Pojechałem do niego, miałem problem żeby go znaleźć bo nie ma żadnej informacji ze sie elektryka zajmuje. Ale wystarczyło ze podjechałem pod dom, poszedłem spytać się czy w ogóle ktoś jest i oczywiście nie było. Wiec wsiadam do samochodu a tu patrze usterka sama ustąpiła:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem by wcześniej do niego dzwonić i cierpliwie czekać aż odbierze... bo czasem chwilkę to trwa, nigdzie nie wspominałem, ze siedzi on tam i cały czas czeka na klienta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności