Skocz do zawartości

spalanie oleju przez silnik..


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

wiec tak w polsce była wymiana oleju całkowity ,,, w serwisie powiedzieli ze wszystko oki

bylo 3 litry wlane po przejechaniu do angli okazuje sie ze brak oleju czyli 3000 km wyjechano ,,, silnik nie ma śladu wycieku,,,, ale olej wypala w nadmiarze ,,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra widze ze nie znajde tu nic ,,,,, mam tłumaczyć ze po angli także sie poruszam samochodem dokładnie ile km mam do pracy i z powrotem ,,, a od wymiany wybiło mi 3000 km

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znajdzisz pomocy bo piszesz bez ladu i skladu

raz ze w drodze do anglii po 3000

teraz ze w Uk tez jezdzisz i nie bedziesz sie z tego spowiadac

mamy zgadywac co i jak ??

to predzej od wrozki albo z fusow sie dowiesz

 

od wymiany 3000 i ile musialas dolac oleju http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/question.gif

czy tak ciezko odpowiedziec na proste pytanie ???

nie pytam gdzie i po co jezdzisz na wyspie

bo mi to lata i pomiata

chce konkretnych odpowiedzi na pytania ktore zadalem

ale widze ze ''a'techniczna'' jestes

 

jestes pewna na 100% ze to 3000 km a nie 3000 mil ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale juz mi siły brakuje mam totalna rozterkę chłopak za miesiac jedzie do pl. i się boje

czy nie stanie

na autostradzie ,,, na pewno 3000km nie mil

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie stresujcie tak dziewczyny

toż "zielona jest w te klocki" czasami faceci również mają problem z określeniem chociażby lokalizacji bagnetu :beer::) ale nie o tym chciałem mówić

karolinka,

* po pierwsze do silnika zwłaszcza powyżej 2,0 wchodzi więcej oleju niż te 3L,

czyli za mało wlane było już "na dzień dobry"

* po drugie jeśli zapaliła się kontrolka, to nie oznacza że go tam już w ogóle nie ma ale jest faktem iż silnik należy bezzwłocznie/natychmiast zgasić i dolać oleju do właściwego poziomu bo jest go w silniku np dużo za mało

* po dolaniu oleju wyjdzie - ile go brakowało

* zalej olej do właściwego poziomu np na 3/4 stanu między min a max

* i kontroluj systematycznie jego stan - a po 1000, 2000, 3000km - wyjdzie ile go ubywa tak naprawdę.

 

a i uzupełnij z łaski swojej profil o silnik/symbol

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo za wyrozumiałość .... masz racje nie znam się na samochodach a jak świecą kontrolki to jadę dalej bo i tak nie wiem co to za kontrolka ...;;;;; porażka wiem ( cyferki i kuchnia to moja lepsza strona )ale po co mamy was mężczyzn,,,, pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności