Skocz do zawartości

Raz rwie asfalt, a potem się dławi i gaśnie i znów rwie :?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was ponownie :D

Tutaj mam taki problem że autko odpala i chodzi albo na 3 albo na 4 cylidrach. Jest czasami jest naprawdę torpeda, ale czasami mam tragedie i się dusi i dławi. Jak przygazuje mu to czasami strzela w wydech na wysokich obrotach. Czasami nawet nie da się go wkręcic na wysokie obroty ;)

Najgorsze jest to, że jak wyjadę na ulicę to przez 100 metrów potrafi wcisąć nieźle w fotel, ale potem staje i chodzi czasami nawet i na 2 cyl :o

 

Żeby to naprawić to wymieniłem uszczele pod głowicą (razem z planowaniem i polerowaniem wlotów/dolotów/gniazd zawor i zaworów), wymieniłem pasek rozrządu, i cewkę wysokonapięciową, kopułkę + palec.

Mam silnik 1.6 jednopunktowy 8=zaworowy z blokiem 'R'

Jest to kadett cabrio bertone.

Nie wiem w co jeszcze mam mu kupić?? :/

 

odpowiedzcie czy to może być niedomagania pompy paliwowej, czy też czujnik temperatury. inni mi mówią że to moduł lub cewka w kopułce (ale to jest po 120-130 pln) :(

Tak że HELP... :|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to może być niedomagania pompy paliwowej, czy też czujnik temperatury

.

może być ale nie piszesz czy z czytałeś jakieś błędy pewnie ich nie ma

można tylko zgadywać

a tą cewkę może z kimś podmienić byś miał pewność że ona jest dobra

wpisz proszę w profil jaki to silnik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz proszę w profil jaki to silnik

 

>>>dobrze :) poprostu myślałem że zrobie swapa, ale $$ nie wystarczyło :(

 

modul nowy zaminik dalem 110 zl

kolega chyba ma racje :)

 

ale

to cewka w kopulce

na kablach miałem przebicie wiec sprawdz kable.

>>>> to też może być! (dużo osób mi tak mówi)

ale cewke w kopułce wymienie po module.

 

dzisiaj kupiłem nowe świece :) , mimo iż tamte nie były stare wole to wymienić.

 

Wymienie moduł w kopułce i powiem Wam jak się zachowuje silniczek :|

 

a kod?? zapala mi się elektryka :/ a jak zczytać to nie wiem, czytałem ze jakoś diode trzeba podłączyć i liczyć piknięcia :o:D;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? dzięki . sprawdze te błędy.

troche głupio to zabrzmi...ale wymieniłem świece na nowe (a stare nie były takimi starymi)

i...................wciska w fotel :beer: Dziękuje chłopaki :beer: sprawdze te kody i podam jeszcze co i jak :beer: narazie chodzi rewelacja (no i .. wydech do spawania muszę dać bo przelotówką sąsiadów budzę):beer::wesoly::wesoly:http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/laugh.gif :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności