Skocz do zawartości

Dziwny problem z odpalaniem ... raz na jakis czas nie chce


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestes szczesliwym posiadaczem kadecika beauty od niedawna. Przy zakupie sprzedajacy mowil ze czasami nie odpala, pomyslalem sobie ze pewnie palec i kopulka do wymiany bedzie ... ale jezdzilem nim 2 tyg i palil na dotyk az do wczoraj. Pojechalem na miasto zaparkowalem wrocilem odpalilem pojechalem i znowu zaparkowalem ale juz jak wrocilem to nie moglem odpalic ... Otworzylem maske i sprawdzilem czy jest iskra, nie bylo .. zdjelem kopulke i przeczyscilem styki palca i na kopulce i nic ... zwatpilem pojechalem do domu autobusem. Po jakis 4 godz postanowilem go scholowac na warsztat do siebie ale wsiadlem i odpalil za pierwszym razem Oo wszystko bylo ok oprucz radia nie dzialalo... bezpieczniki wszystko ok ale radio nie dziala moze ktos mial juz takie przypadki z odpalaniem ? Wina elektryki ? czekam na Odp. Kadett 1.6 91 r

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bardzo podobnie z tym że bez kłopotów z radiem. Też były dni kiedy palił na dotyk, zdarzyło się mi pare razy że wsiadłem odpalił rano bez problemu,podjechałem pod sklep,zrobiłem zakupy wyszedłem i już nie palił, poszedłem do domu po 2 godzinach wrociłem wsiadłem i odpalił z dotyku :drunk: irytowało mnie to nieprzeciętnie wymieniłem świece,przewody kopułke i nic wciąż jak chciał to palił. W końcu ktoś mi doradził wymianę stacyjki, wymieniłem i do dziś(wymieniłem ją ponad pół roku temu) pali bez problemu. Ale zaznaczam że to nie musi być w Twoim przypadku też wina stacyjki. pozdrawiam :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko juz jasne :wesoly: poruszakem kablami z aparatu zaplonowego i nie odpalil poruzalem jeszcze raz i zapalil. Jak zdjelem kopulke to poprostu styki modulu byly zasnedziale juz naprawione smiga i pali na dotyk. Pozdrawiam

 

[ Dodano: Pon Lis 02, 2009 21:44 ]

No i lipa :) ... dalej to samo :wino: a dokladniej jak ta stacyjke wymienic ?

 

[ Dodano: Wto Lis 03, 2009 21:56 ]

Wymienie stacyjkie i zpbaczymy ....

 

[ Dodano: Wto Lis 03, 2009 21:57 ]

Wymienie stacyjke i sie zobaczy jak co to odp...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności