Skocz do zawartości
Gość Anonymous

Zatrzaśnięta maska komory silnika!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam jako że na forum jestem nowy i od niedawna stałem sie właścicielem pięknej Cali chciałem sie przywitać. Niedawno pojawił się problem z klapą silnika. A mianowicie zatzrasneła sie i nie moge jej otworzyc. Może ktoś poradzić jak ja otworzyć jak najmniej inwazyjnie?? Mam kilka płynów do uzupełnienia i nie mam jak. I prosiłbym o porade jak unikać takiej sytuacji w przyszłości. Z góry dziękuje za okazaną pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jako że na forum jestem nowy i od niedawna stałem sie właścicielem pięknej Cali chciałem sie przywitać

http://forum.opel24.com/viewtopic.php?t=23972

zatzrasneła sie i nie moge jej otworzyc.

... co dokładnie sie stało :drunk::drunk: linka sie zerwała czy nie :drunk:

jak unikać takiej sytuacji w przyszłości.

... nie wiemy co teraz ,,namłodziłeś'' ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najmniej inwazyjne jest wsunięcie się pod komorę (przód auta) i próba popuszczenia zamka ręką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Z tego co wiem linka jest cała. Przy próbach ciągnięcia za wajchę od otwierania klapy czuć że w pewnym momencie puszcza linka mimo to maska nie daje sie otworzyć. Jeśli ktoś byłby tak uprzejmy i powiedział mi gdzie mam dokładnie szukać linki jak położer sie pod samochód bede naprawdę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi