Skocz do zawartości

sterownik wentylatorów


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,Czy ktoś podpowie mi czy sterownik pracy wentylatorów od zafira 1,8 benz.+klima.99 rok, jest identyczny i będzie pasował na wymianę z rocznika po 2000r. Tak się stało że muszę go wymienić . za podpowiedzi z góry dziękuję . Pozdriawiam .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

i mam takli sam problem i poszukuje takigo sterownika ale do astry g 1.7cdti i sie zastanawiam czy od innych modelow pasuje ten sterownik ..bo ja mama dwa zapasowe ale od astry 1.6 z klima i 1.8 z klima ...

 

pozdrawiam...

 

ps ..podobno w aso pozwiedzieli ze ja mam zamontowany zly...ale nie sa pewni i ja tez ..??

 

pozdrawiam..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sterowniki na alegro chodzą po 200-250 zł używki,nowe z serwisu można za 500 zł.dostać.Na alegro numery seryjne sterownika jaki miałby być ciężko trafić i tu pytanie może inny dopasować ? Ale to początek góry bo nigdy nie wiadomo czy wtyczki będą współgrały z tym innym sterownikiem.Tak więc najlepiej wymienić również wtyczki których osobno kupić się nie da gdyż występują z całą wiązką .Najlepiej to odrąbać z jakiegoś grata razem z kablami iprubować . Osobiście cieszyłbym się jeśli była by to wina samego sterownika.

 

[ Dodano: Wto Paź 27, 2009 22:57 ]

Osobiście poszukuję sterownika o parametrach GM 6235082 lub DPN 1539691824410131, pozdriawiam .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy wyborze sterownika wystarczy kierować się takimi samymi literami czy cyfry też są warzne ?

 

[ Dodano: Czw Paź 29, 2009 11:37 ]

Jesyem skłonny kupić nowy taki jaki miałby być ale co z wtyczkami które też muszę wymienić. Są na allegro po 30-zł. z kawałkami kabli ,ale czy będą mi pasować do sterownika który kupię ? P O M O C Y . Za podpowieć z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to tylko oznaczenie literowe.

A dlaczego musisz wymienić wtyczki , co się z nimi dzieje?

Nie ma gdzieś w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania jakiegoś szrotu?

Podjechał byś , dał gościowi na piwo i na pewno by Ci pomógł , pokazał co i jak.

Sterowniki nadają się też z astry G.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

ja tez poszukuje takiego sterownika tylko ze podobno zamontowany mam zly i dzwonilem do aso zeby zamowic nowy i sie dowiedzialem ze nie sa w stanie dojsc po nr nadwozia bo musza wiedziec jaki byl stary czyli te dwie nieszczesne litery a jak juz wspomnialem to mam nie taki...i podob no do mojego auta jest 9 roznych typow..

 

i tu moje pytanie czy i jak mozna do tego dojsc...??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Czyli naprzykład sterowniki z literami GM,mają jeszcze swoje szczepy ,poprzez inną numerację i ich funkcjonalność działania jest na tyle odmienna że nie typowy może żle działać ?Mimo to że będzie też np. GM.

 

[ Dodano: Sob Paź 31, 2009 06:33 ]

Co z tymi numerami czy one wogóle mają jaki kolwiek sens .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Czyli naprzykład sterowniki z literami GM,mają jeszcze swoje szczepy ,poprzez inną numerację i ich funkcjonalność działania jest na tyle odmienna że nie typowy może żle działać ?Mimo to że będzie też np. GM.

 

[ Dodano: Sob Paź 31, 2009 06:33 ]

Co z tymi numerami czy one wogóle mają jaki kolwiek sens .

Szczerze mówiąc nie wiem o co Ci chodzi. Czy o sterownik o oznaczeniu GM , czy ogólnie o coś koncernu GM.

Z tego co sie orientuję nie było sterownika o oznaczeniu GM.

Generalnie jeśli miałeś dla przykładu sterownik o oznaczeniu CG to musi być ten a nie inny. CG to CG , nie może być CG o innej funkcjonalności , itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

 

ja wlasnie bylem w ten weekend na szrocie i dorwalem 7 roznych sterownikow i zamienialem i trafem mi sie udalo znalezc chyba wlasciwy pisze chyba bo go jeszcze nie kupilem bo mam jeszcze 3 do sprawdzenia zeby miec pewnosc ...u mnie kod sterownika to FS ..tak wiec mam jeszcze troche zabawy..

 

pozdrawiam

 

ps.. GM to jest skrot od generals motors a nie kod sterownika..kody sterownika to moga byc--WG,CG,CJ,FR,TR i wiele innych jest ich chyba 15 ( to byl strzal te 15)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności