Skocz do zawartości

czy fotel ierowcy powinien mieć regulację wysokości?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

jaki tu widzisz przekret

.... nie żebym sie czepiał Ciebie czy tamtego kolegi - chodzi mi raczej o ogólne zasady .... są do d..y ... dlaczego jakiś ,,byznes-man'' co mu słoma z butów wygląda może jeździć furą bezVAT- ową, jeszcze paliwo za pół ceny, ZUS-u nie płacić, zatrudniać za marne grosze -- słucham :wesoly::beer: jestem otwarty na argumenty oprócz ,, załóż sobie firmę ... itd ''

... pierwsze bym zlikwidował chore ,,ciężarówki'' typu seicento ... 2 osoby + skrzynia ładunkowa (min 500kg)= ciężarówka ... to rozumiem ... pozdro ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wesoly: coś mi się pany widzi że trochę od tematu zaczynacie odbiegać - polityka, przepisy skarbowe - to nie w tym dziale

 

p.s.silvo44,

ZUS-u nie płacić

daj mi na to przepis na PW, bo z chęcią te 10tys./rocznie wolałbym zostawić sobie :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mi głównie chodzi o to , czy fotel kierowcy powinien mieć regulację wysokości, a jeśli nie ma, to dlaczego tak jest? NIe wizdę tam żadnegom iejsca w którym mogłoby byćjakieś pokrętło lub dźwignia. Drugie pytanie: auto przyprowadzone jest z holendii i ma w papierach napisane, że było jako dostawcze/ciezarowe. Jeśli na przeglądzie powiem że chce żeby nadal było towarowe, wtedy będzie mogło jeździć tylko 5 osób plus towar, a ja chce osobowe na 7 osób. I pytenie brzmi: czy jeśli na przeglądzie zgłosze że chce zrobić przegląd dla auta osobowwego, to czy akcyzę będę musiał płacić w urzędzie celny jako osobowe,ale przyjechało jako cieżarowe. W urzędzie nie potrafia mi od[powiedzieć na tio pytanie. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za dopowiedzi:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ WSZYSTKIM. Przegladałem swoje papiery z auta i wynika że Zośka po przegladzie jest traktowana jako auto siedmioosobowe,czyli płacisz prawdopodobnie za osobówkę(641zł)

 

[ Dodano: Wto Lis 03, 2009 12:12 ]

A odnośnie tej regulacji góra-dół to powinna być po lewej stronie fotela kier.Wszystkie ,które oglądałem Zafiry miały tą regulacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAROMV6, jeśli zatrudniasz pracowników to dobrze wiesz o co chodzi ... może nie dosłownie o zaniechanie płacenia, ale o przekręt jakim jest np. umowa na małą kwotę(pensję) = minimalna składka ... a reszta wypłacana w ,,kopercie'' ... tak pracuje większość ludzi - szara strefa jest wielka ... przebudzenie będzie przykre w momencie nabycia praw emerytalnych ... jaka emerytura będzie ze składek minimalnych :? dziadowska :beer::beer: m.in. dlatego wróciłem do kraju i pracuję za pół dawnej stawki, ale w zamian mam ,,normalne'' składki .... kilka lat, które tu przepracuję powinny dać mi przyzwoity przelicznik - niestety nie tyle co rówieśnicy mają po 25-ciu latach harówy, ale zawsze ... w tym kraju nie da się nic zrobić legalnie i uczciwie ... w końcu nie ma się co dziwić oglądając TV - afera za aferą to i maluczcy myślą, że tak ma być ... pozdro ...

czy akcyzę będę musiał płacić w urzędzie celny jako osobowe

... w takim razie to pytanie też nie jest w tym dziale - przepisy skarbowe .... :roll:;(

... i ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie, bo jak wiadomo fiskus interpretuje przepisy po swojemu i praktycznie indywidualnie ... w sąsiednim powiecie może być całkiem inaczej ...

 

[ Dodano: Sro Lis 04, 2009 06:49 ]

ajajaj ... to miało byc na PW ... na pewno Andrzej zrobi porządek ... pozdro ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności