Skocz do zawartości

Warsztaty okolice Warszawy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

A więc z moją sprawą pojechałem do ASO i powiem wam ze nie robili trudności. Podjechałem, zabrali auto na godzine i odpowietrzyli. Na razie wydaje sie ok. Stał 2 godziny i zapalił bez problemu ( a wczesniej po takim postoju juz nie chciał palic )

 

Częściowo zwracam wieć honor ASO Nexteam - załatwili szybko i bez probelmów. Nie zmienia to faktu ze błąd na początku zrobili zrobili :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc z moją sprawą pojechałem do ASO i powiem wam ze nie robili trudności. Podjechałem, zabrali auto na godzine i odpowietrzyli. Na razie wydaje sie ok. Stał 2 godziny i zapalił bez problemu ( a wczesniej po takim postoju juz nie chciał palic )

 

Częściowo zwracam wieć honor ASO Nexteam - załatwili szybko i bez probelmów. Nie zmienia to faktu ze błąd na początku zrobili zrobili :mrgreen:

 

Co do Nexteam-słyszałem, że to niezłe partacze, ja mimo że mam do nch 2 kroki nie korzystam. Dobrze, że nie zdecydowałem się wymieniac tam filtra paliwa hehe a mialem taki zamiar:) Prawda jest taka,że w niektórych ASO zatrudniają młodych chłopaczków po mechaniku żeby było taniej i potem są takie zonki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest masakra!:mrgreen:

Człowiek chce zrobić coś tak jak powinno sie to robić - MAM OPLA JADE WIEC DO SALONU OPLA a tu ciągle pod górkę.

Ja mam ten problem ze nie jestem specem od samochodów - i nie mam miejsca ani czasu w razie czego robić jakichkolwiek napraw :o

 

Do NEXTEAM będe bał się pojechac po raz kolejny....

Znacie może jakieś sprawdzone warsztaty w Warszawie gdzie można UCZCIWIE naprawić samochód?

 

Na razie nic sie nie dzieje ale warto takie adresy mieć ;)

 

był juz taki temat o zaufanych zakładach ale jak jesteś z Warszawy to polecam AUTOREMAR-nieduży zakład na ul. Budki Szczęsliwickiej-okolice alei jerozolimskich -salonu mercedesa.Robiłem tam już kilka rzeczy i jestem zadowolony. Kolesie specjalizują się w oplach a właściciel ma vectre DTL więc wiedzą co i jak jeśli chodzi o oplowskie diesle ale nie tylko. Ceny spoko i uczciwe podejście do tematu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności