Skocz do zawartości

Co jest lepsze CORSA czy TIGRA?? :)


Gość Anonymous

Corsa czy Tigra??  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Corsa czy Tigra??

    • Corsa
    • Tigra
      1


Rekomendowane odpowiedzi

danielwojdas, źle trafiłeś z powitniem ??? tu toczymy odwieczną dysputę nad oczywistym faktem, że corsa jest lepsza niż tigra. Niestety żadne kilometry nie pomoga tigrze więc... cóz... popieram rafaln1, że corsa jest the best i nie ma co deliberować ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem sen. Jak mówił wielki King, I have a dream. Śniło mi się ze jadę tigrą. Ludzie dziwnie wytykali mnie palcami, śmiali się. Obudziłem się zlany potem i z łomoczącym sercem z przerażenia! Czym prędzej pobiegłem do garażu.... Otwieram bramę...A tam jest!! Ona. Moja jedyna i niepowtarzalna Corsa!! To był najstraszniejszy sen w moim życiu. :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się tak fascynujecie, TIGRA jest dużo ładniejsza. A, że corsy jest wiele więcej bo jest dużo tańsza to jest was więcej. Corsa jest dla ludu, a TIGRA dla wybrańców!!! :beer::wink::)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie przypadkowy gosc na jakas tam asterke

agnieszka nie ma jakichś tam Asterek, każda jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna :beer:

 

A, że corsy jest wiele więcej bo jest dużo tańsza to jest was więcej

Średnio to miłe... Corsa przede wszystkim jest praktyczna i to nie podlega dyskusji :)

 

Corsa jest dla ludu, a TIGRA dla wybrańców!!!

Błąd mój drogi... każdy posiadacz Opla jest WYBRAŃCEM!:wink:!:)!! :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tigra jest dla tych, którzy chcą mieć auto zbudowane na technice niezawodnego i jedynego w swoim rodzaju samochodu zwanego Corsa!! A Corsa jest dla tych, którzy chcą mieć coś niepowtarzalnego i nierzucającego sie w oczy. To cecha osób wielkich i z dobrym gustem. :beer::wink::)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności