Skocz do zawartości

Opel ASTRA F 1.7 ISUZU bbuczenie podczas skretu w lewo


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,Tak jak w temacie mam taki problem ze gdy skrecam w lewo,w lewym kole slychac dziwny dzwiek tak jak by tarcie o gume . opona nigdzie sie nie trze nadkola wszystko pomocowalem a gdy skrecam w lewo buczy zalezy jaka predkoscia sie wejdzie w zakret jak pomalutku to nic nie slychac a gdy troszke szybciej to trzepie tak jak by kolo mialo sie urwac. A teraz napisze cos juz wymienilem

najpierw myslalem ze to opna ,felga wiec tylnie opny zalorzylem na przod nic nie pomoglo

nastepnie wzielem sie za zbieznosc . oczywiscie bez zmian potem myslalem ze wozek jest krzywy i taz wymienilem na nowy ze szrotu:D a kurat byl z poducha pod skrzynie wiec ja tez wymienilem -bez zmian:) potem przyszed czas na tuleje tylnie wachacza i lozysko kolo . bez zmian . ech nie mam pojecia co tak buczy. i oczywiscie przy skrecie w prawo nic nie slychac ladnie sie trzyma drogi na lukach , a o skrecie w lewo juz tak nie moge powiedziec bo mam wrazenie jak bym mial zaraz wyskoczy z drogi i zmienic kierunek jazdy:)

Z gory dziekuje za wszystkie sugestie i odp . i przepraszam za takowe bledy ortograficzne ktore mogly sie wkrasc w powyrzszy tekst:).. pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm To ewidentnie slychac z prawej strony . a jak sie jedzie jako pasarzer to czuc wibracje pod nogami. lewa strona wydaje sie byc ok . z lewej strony wymienilem wczoraj drazek kierowniczy sworzez i tuleje na wachaczu . zadnych nie pokojacych luzow czy obtarc nie odkrylem..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy skrecam w lewo,w lewym kole slychac dziwny dzwiek

czy

To ewidentnie slychac z prawej strony

to kolega może najpierw się zdecyduje

 

przy uszkodzeniach łożysk - zalecana wymiana kpl na osi

drgania - może poząbkowane opony, słaby amortyzator?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy skrecie w lewo slychac w prawym kole dziwny gluche obcieranie (chyba opony )a gdy skrecam w prawo jest cisza. opony byly zmieniane 3 razy razem z felgami

 

[ Dodano: Nie Lis 15, 2009 22:45 ]

Witam musze sie pochwalic ze rozwiazalem moja zagadke . okazalo sie ze to poduszka od silnika tak lupala widocznie pod czas malej stluczki musial sie silnik przesunac wziolem napilowalem torche poduszki i przesunelem caly slnik w strone skrzynie . i ku mojemu zdziwieniu cisza:) pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość VisaBit

Witam po tez w mojej asi z 2002 r tez mi sie takie cos dzieje a mialem od strony kierowcy lekkie pukniecie a moze ktos mi mniej wiecej wytlumaczyc gdzie jest ta poduszka gdzie ja szukac i czy dam rade sam sobie jakos to zrobic np na grazu pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności