Skocz do zawartości

Opel Combo Tour ( Corsa C ) - Schemat centralki alarmowej


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Potrzebuje wymienic alarm w samochodzie( sterownik centralnego zamka ). Chciałbym kupić cos takiego http://www.allegro.pl/item803686231_magicar_pelna_opcja_cz_ruchu_piloty_scyzoryk.html

 

Problem w tym ze nie mam instrukcji / schematu alarmu do samochodu i nie wiem czy coś takiego mi wystarczy czy nie. Jeśli ktoś posiada jakieś informacje na temat montowanych alarmów w oplach proszę o info. Czy alarm który mam zamontowany jest oplowski nie mam pojęcia, ale logo opla na pilotach moze to sugerować. Aktualnie mam alarm z centralym zamkiem i chciałem go wymienic bo został mi juz tylko jeden pilot który sie rozlatuje :mrgreen:

 

Dziekuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest logo opla na pilocie ale alarm silicon,najlepiej znajdż modul sterujący alarmem i się dowiesz jaki masz,do silikona dorobią ci pilota,nie trzeba modulu wymieniać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc dobrałem sie do centralki i jest to QX 05 A.S.T.A. więc i udało mi się znaleźćć schemat. Ale zamiast wymieniać centralkę, czy złapie ona pilota typu scyzoryk ?? Przełożył bym sobie tylko pastylke. Niestety nie mam informacji czy pilot np. taki: http://www.allegro.pl/item801882657_kluczyk_scyzoryk_pilot_w_g_wzoru_group_vw_nowy.html jest kompatybilny z tą centralką. Będe wdzięczny za wszelkie info :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dołożenie nowego alarmu proponuję SEO Perfect - alarm bezpilotowy, wtedy musiałbyś dokupić oryginał pilota, ale jest zachowana klasa. Jeśli chodzi o te scyzoryki - uwierz mi one tylko na zdjęciach tak dobrze wyglądają - niedoróbki na maxa, ścierają sie po 2 miesiącach. Ewentualnie kup sobie alarm TYTAN chyba 300 jet bezpilotowa ale można do niej dokodować piloty więc jeśli nie kupisz oryginalnego tym otworzysz i zamkniesz auto, uzbroisz alarm i będziesz miał problem z głowy. Alarmy te nie należą do najtańszych bo kosztują w okolicach 400zł, ale sprzęt dobry i sprawdzony.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dołożenie nowego alarmu proponuję SEO Perfect - alarm bezpilotowy, wtedy musiałbyś dokupić oryginał pilota, ale jest zachowana klasa. Jeśli chodzi o te scyzoryki - uwierz mi one tylko na zdjęciach tak dobrze wyglądają - niedoróbki na maxa, ścierają sie po 2 miesiącach. Ewentualnie kup sobie alarm TYTAN chyba 300 jet bezpilotowa ale można do niej dokodować piloty więc jeśli nie kupisz oryginalnego tym otworzysz i zamkniesz auto, uzbroisz alarm i będziesz miał problem z głowy. Alarmy te nie należą do najtańszych bo kosztują w okolicach 400zł, ale sprzęt dobry i sprawdzony.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zamiast wymieniac alarm nie mozna do niego dokupić pilota ?? Jest ich troche na allegro, tylko nie wiem który będzie z nim działać. Jeśli wogóle można dokupić do niego pilota :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zamiast wymieniac alarm nie mozna do niego dokupić pilota ?? Jest ich troche na allegro, tylko nie wiem który będzie z nim działać. Jeśli wogóle można dokupić do niego pilota :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rozwiązanie oczywiście jest najrozsądniejsze. Jeżeli alarm działa prawidłowo a problem jest tylko z pilotem, tym bardziej jeżeli jest to pilot w oryginalnym kluczyku, nie zastanawiałbym się tylko dokupił i dokodował nowego pilota, nawet z ASO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rozwiązanie oczywiście jest najrozsądniejsze. Jeżeli alarm działa prawidłowo a problem jest tylko z pilotem, tym bardziej jeżeli jest to pilot w oryginalnym kluczyku, nie zastanawiałbym się tylko dokupił i dokodował nowego pilota, nawet z ASO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to pilot z kluczykiem, tylko osobny nadajnik. Dlatego zastanawiam się nad zakupem samego pilota. Niestety nie mogę znaleźć żadnych informacji jakie piloty będą współpracowały z tym alarmem. :D

 

[ Dodano: Sro Lis 25, 2009 21:43 ]

Dodatkowe info. Pilot ma układ HCS300. Czyli "zmienno-kodowy". Czy ktoś moze doradzić, gdzie i jaki pilot można kupić który będzie kompatybilny z tym układem ??

 

TIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności