Skocz do zawartości

Kadett strzelił w rurę,nie odpala


Gość zbyszek407

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zbyszek407

Kadet stal około 3 tygodnie bez żadnej pracy,ponieważ siadł całkowicie akumulator.Dziś założyłem nowy i odpalił za pierwszym razem,pochodził około 30 minut i zgasł.po ponownym rozruchu tylko zakasłał parę razy i nic.po 2h spróbowałem ponownie ale tylko strzelił z rury i cisza,akumulator jakby od razu stracił moc.Proszę o jakąś rade bo nawet do elektryka nie dojadę.Ach przed 3 tygodniami cały czas był użytkowany ,ale była sytuacja po przejechaniu 5 km. zaczął się dusić jakby nie dostawał paliwa,potem na postoju jeszcze pochodził z 10 min i zgasł.O tamtej pory nie moglem go uruchomić.co mógłbym zrobić aby chociaż do elektryka dojechać?-z góry wielkie dzięki :mrgreen:

 

Poprawiłem tytuł/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek407

Kadet stal około 3 tygodnie bez żadnej pracy,ponieważ siadł całkowicie akumulator.Dziś założyłem nowy i odpalił za pierwszym razem,pochodził około 30 minut i zgasł.po ponownym rozruchu tylko zakasłał parę razy i nic.po 2h spróbowałem ponownie ale tylko strzelił z rury i cisza,akumulator jakby od razu stracił moc.Proszę o jakąś rade bo nawet do elektryka nie dojadę.Ach przed 3 tygodniami cały czas był użytkowany ,ale była sytuacja po przejechaniu 5 km. zaczął się dusić jakby nie dostawał paliwa,potem na postoju jeszcze pochodził z 10 min i zgasł.O tamtej pory nie moglem go uruchomić.co mógłbym zrobić aby chociaż do elektryka dojechać?-z góry wielkie dzięki :mrgreen:

 

Poprawiłem tytuł/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza sprawa naladuj akumulator

bo nie wiem czy masz problem z nim ze chcesz jechac do elektryka

oredzej masz inny ktory opisujesz w drugiej czesci swojej wypowiedzi

ale zbyt chaotycznie i ciezko z niej cos wyciagnac

czy nie mogl odpalic bo aku byl slaby

czy nie dostawal paliwa dlatego padl akumulator bo go kreciles

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza sprawa naladuj akumulator

bo nie wiem czy masz problem z nim ze chcesz jechac do elektryka

oredzej masz inny ktory opisujesz w drugiej czesci swojej wypowiedzi

ale zbyt chaotycznie i ciezko z niej cos wyciagnac

czy nie mogl odpalic bo aku byl slaby

czy nie dostawal paliwa dlatego padl akumulator bo go kreciles

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek407

teraz mam zalozony nowy aku-dzis go zalozylem i po zakreceniu ty7lko strzelilo z rury i jakby stracil na mocy bo automatycznie ciemniej kontrolki swiecily,a stary aku juz nic nie daje mocypo doladowaniu bo tylko terkotanie slychac bylo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek407

teraz mam zalozony nowy aku-dzis go zalozylem i po zakreceniu ty7lko strzelilo z rury i jakby stracil na mocy bo automatycznie ciemniej kontrolki swiecily,a stary aku juz nic nie daje mocypo doladowaniu bo tylko terkotanie slychac bylo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek407

witam!

a więc jak mówiłem wcześniej auto przeszło dogłębny przegląd elektryki,okazało się że wina leży całkowicie po stronie przewodów zapłonowych,świec i kopułki.Po wymianie chodzi jak w zegarku.

pozdro:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ryba1986adam

mam podobny problem otóż po odpaleniu kadecika musze troche pogazować jak nie dodam gazu to mi gasnie i tak za kazdym razem pozniej juz ok, dodam ze dwa dni temu nie moglem go odpalic stal bez odpalania 4 dni , dopiero pociagniecie ruszylo silnik, zachowywal sie fatalnie strzelal, przerywal szarpał i gasł ale juz doszedl prawie do siebie tylko zostalo to gasniecie... orientuje sie ktos w czym tkwi problem?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności