Skocz do zawartości

zakup CB-radio


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

huri_khan, no walnąłeś :D

mi na Florydzie w słoneczny dzień rekord to jakieś 8 km w nadawaniu i odbiorze.ale starndart na trasie to ok 4 km

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

przemyśl czy warto pchac się po Missouri za jej "bajerancki" wygląd dzięki "szklanej" cewce która de facto jest plastikowa. ja osobiście w życiu bym jej nie kupił, chocby ze wzgledu na cene.

Szczerze mówiąc nie obchodziło mnie jak wygląda. Gdy kupowałem zależało mi na tym żeby miała możliwie jak najlepszą jakość/osiągi i dało się ją schować do bagażnika bez zginania bata. Spełniła moje oczekiwania więc kupiłem i drugą do drugiego samochodu.

Ja polecam - warta tej ceny. Nie szumi zasięg bardzo dobry jak na tą długość anteny.

 

 

huri_khan, no walnąłeś :D

mi na Florydzie w słoneczny dzień rekord to jakieś 8 km w nadawaniu i odbiorze.ale starndart na trasie to ok 4 km

Jak ja jezdziłem w Mondeo, to tak 3km na tasie miała. Trzeba często pytać, bo wiele istotnych informacji nie dolatuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Missouri - dobre ludzie to do santiago1200 nie podskoczy a przy Sirio Turbo nawet nie stało.President to ma dobre radia i antene mag.ML145 reszta nie godna uwagi.

 

[ Dodano: Wto Mar 31, 2009 04:30 ]

Missouri - dobre ludzie to do colorado czy santiago1200 nie podskoczy a przy SIRIO PERFORMER 5000 lub Lemm AT 2001 TURBO nawet nie stało.President to ma dobre radia, antene mag.ML145 i colorado reszta nie godna uwagi, a ze wzglendu na cene w stosunku do możliwości to już makabra.Miałem 3 naj z naj Presidenta i skończyłem na santiago1200 i Lemm AT 2001 TURBO-moim zdaniem najbrzydsza ale najlepsza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzon_de_vito

Jeśli ktoś ostatnio kupował na allegro radio uniden 520xl to proszę o namiar na sprzedawcę z którym nie było kłopotu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakie cb i antena do autkoru piętrowego, problem z ludzmi rozwiazany, nowe piętrusy sa oddzielone od pasazerow, antena niech bedzie jak najmniejsza, ok 1m najlepiej 80cm na cb z antena mam 800pln.

P.S. autokar jest baaardzo wysoki wiec anteny chyba moga byc krótsze, a beda miec równie dobry zasieg jak i brak szumów ???

 

Poprawiłam ort/Tajga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ernesto, jaki wysoki jest ten autokar ? Pamiętaj o liniach tramwajowych.

I zastanów się czy przypadkiem nie trzeba będzie zamontować anteny na uchwycie do lusterka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhhhm, lusterko nie za bardzo, a jak by jakos przymocowac do dzwi kierowcy??? jakis motylek czy cos??? zdjec narazie nie dam bo jeszcze nie jezdze ,dopiero za miesiac :wink:

 

Poprwiłam ort/Tajga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wysokich autokarach przeważnie na lusterka się anteny mocuje, bo nie ma innych dobrych miejsc do tego. Bo jak na dach zamocujesz to będziesz zahaczał o mosty i linie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności