Skocz do zawartości

amortyzatory


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

jakie amortyzatory polecacie?

http://moto.allegro.pl/search.php?string=opel+astra&category=19063&description=1&buy=0&new=0&pay=0&country=1

używa lub używał ktoś jakiś z nich? jakich nie kupować? kupić gazowe czy olejowe? (oryginalne miałem gazowe)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz 3 auto w ktorym to robilem

zawsze staram sie zakaldac MONROE (fakt ze troche kosztuja)

ale zdecadowanie jestem z niach zadowolony

kumpel raz w civicu zmienial na rowno ze mna (tez takim czyms jezdzilem) on kupil jakies tanie (chyba delphi-krosno) u niego padly po 3 latach

te ktore zalozylem ja do dzisiaj jezdza w tym aucie i nowy wlasciciel nia ma problemow a i na trzepakach byly jeszcze calkiem niezle

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

hehe o nie kupuj nowych na 3 miesiace.... ku8p te tanie ja tez bede za nie dlugo kupowal te za 75zl.... mi tez ma na rok wystrczyc:) wsumie amortyzatory to nasze bezpieczestwo ale ja nie mam wiecej kasy:) do tego kup odrazu poduszki amortyzatora i lozysko... pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

kupiłem monroe po 80 zł :shock:

o co chodzi z tym łożyskiem i poduszką?

http://www.allegro.pl/item180028620_lozysko_amortyzatora_opel_astra_f_vectra_a_cal_.html

czy

http://www.allegro.pl/item178883742__lozysko_amortyzatora_astra_i_f_.html

Musze je koniecznie wymieniać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jesli chodzi o poduszki masz dobre to nie wymieniaj poduszki to te gumy czarne co widac jak sie otworzy maske.. i pod tymi gumami masz lozysko.. jelsi to wszytsko masz dobre to nie wymieniaj... a co do lozyskto samo lozysko moze wlalic np....poduszka kosztuje 25zl szt w poznaniu a lozysko nie wiem ktore bo sma bede mila dylemat buhahaha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Anonymous

witam kolegów mam pytanie jakie amortyzatory polecacie do astry 2 99 rok 3 drzwiowy

w chwili obecnej mam załozone sportowe zawieszenie ale w moim pieknym miescie wrocław jazda na tym zawieszeniu to tragedia i chce koniecznie zmienic tylko na jakie chodzi mi o amortyzatory co tłomia dziury itd prosze o pomoc

 

najpierw opcja szukaj,potem temat/scaliłem/zibi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Rozumiem Twój ból ( pleców i tyłka) ;) bo dwa lata temu troche pojeździłem po Wrocławiu i sportowa zawiecha to ostatnia rzecz jaką bym chciał w autku w tym pięknym mieście. Ale do rzeczy : najlepiej założyć amorki takie jak przewiduje producent (a przynajmniej o takiej samej charakterystyce)bo sa obliczone na skuteczne tłumienie i optymalne prowadzenie wozu.W każdym porzadnym sklepie dobiorą ci odpowiednie amortyzatory a tylko od ciebie zależy jakiej firmy. Ja osobiście preferuję koni.

Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności