Skocz do zawartości

Co to za wyświetlacz???


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

nie opłaca się bo to i tak bo opel nie ma płyty z polską do tego czegoś... więc na darmo tylko prąd będzie żreć... ja myśle o wstawieniu PCeta do omegi, kompleksowe rozwiązanie na wszystkie problemy. Tanie mp3, tanie cyfrowe obrabianie dźwięku, tanie dvd - video, tanie TV w samochodzie, tani gps.... jedyny w praktyce wydatek większy to LCD do zestawu... reszta jest w zasięgu ręki...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Też takie coś mi chodziło po głowie. Wyświetlacz w miejsce kompa pokładowego, a jako platforme PC mozna zastosować EPIA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
a jako platforme PC mozna zastosować EPIA
albo starego laptopa. wizdialem takie rozwiazanie i powiem wam ze koszt nie przekroczyl 2 tysi :) komp 1100, lcd 8" z allegro bez obudowy 400pln, 500pln na goscia ktory zabudowal ekranik w konsoli srodkowej. efekt zajefajny, komp sterowany uniwersalnym pilotem usb za niecale 50 zeta. w planach jest wymiana ekranu na dotykowy ale to juz drozsza bajka.. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a po co... ja no mam swoje xp 1.7 które niedługo pójdzie na emeryture do samochodu, bebechy przepakuje w obudowe SLIM, nie zajmie więcej miejsca niż przeciętna zmieniarka, albo duży wzmacniacz, zasilanie, albo jak kto woli konwerter 220/12 albo zlecić elektronikowi przejściówke z zasilania 12V do wtyczki płyty głównej.

 

Całość będize kosztować tyle co obudowa... przy najwyższych kosztach max 150 zł.

 

Zalety... PC to PC. Wszystko tanie, pamięci dyski, łatwy dostęp, możliwość rozbudowy. DWA PORTY COM = DIAGNOSTYKA PARAMETRÓW SILNIKA PODCZAS JAZDY!!!

 

 

PC na pilota.... gdzieś to już widziałem, ale konfiguracja tego badziewia... ehhhh...

 

Najlepiej kupić TOUCH PAD z notebooka - koszt 30 - 50 zł i wbudować albo na podłokietnik, albo na panel osłony lewarka skrzyni biegów...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bc30se, bedzie jak 2fast2furious... tylko uważaj na Billa Gejtsa aby Ci silnika nie wyłaczył... a tak pozatym to widze ze omega będzie atrakcyjnym autkiem nei tylko silnikowo co bedzie przyajzna dla kierowcy... :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
pozatym to widze ze omega będzie atrakcyjnym autkiem nei tylko silnikowo co bedzie przyajzna dla kierowcy...

 

tak... ale kiedy to będzie.......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
żaden wyświetlacz, tam zostawić normalnie miejsce na TIDa, a z podsufitki w miejscu lampki odsuwany LCD 15''

 

15 cali to lekka przesada w tym miejscu. Przy twoim wzroście to ci ten ekran przysłoni widok przez szybę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności